Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

ARABA KULLANAN ANNELERE TAVSİYELER

0

tavsiye-melekleri-araba-çocuklar

 

Biz kadınların erkekler tarafından en çok eleştirildiğimiz konu araba kullanmak. Zannediyorlar ki, biz araba kullanırken yalnızca direksiyon sallıyoruz. Hayır efendim! Biz hem araba içerisinde çocuklarımıza mukayyet oluyor hem de trafiği kontrol ediyoruz. Anlayacağınız işimiz her zaman olduğu gibi trafikte de oldukça zor.

Anne olmak her duruma göre pratik çözümler geliştirmekdemek. Neredeyse tüm anne sürücüler arabalarının torpido gözünü acil durum kitine dönüştürmüş durumda. Daha fazla eşya alma kapasitesine sahip bagajlarda ise tek eksik çocuklarının 3 boyutlu bir maketi!

Anne sürücüler olarak durumu espriyle ele alsak da, arabadayken hayatımızı kolaylaştıran ve kriz durumlarını engelleyen önlemleri almak gerçekten çok önemli. İnternette dolaşırken Anne Kaz’ın konuyla ilgili harika yazısını gördük. Anne Kaz da bizimle aynı şeyi düşünüp “Anne sürücülerin arabalarında bulundurması gereken 8 eşya” başlıklı bir yazı  kaleme almış. Yazısına çocukla yola çıkan annelerin sorumluluklarının 2’ye katlandığını belirterek başlayan Anne Kaz’a göre çocuk koltuğu, bez , ıslak mendil ve yiyecek çocuklu bir arabanın olmazsa olmazlarından!

Yolda geçirdiğiniz zamanlarda imdadınıza yetişecek tavsiyeler için Anne Kaz’ın yazısını BURADAN okuyabilirsiniz! Bu güzel fikirleri bizimle paylaştığı için Anne Kaz’a teşekkür ediyoruz.

Paylaş.

Yorum Yazın