Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

BU KİTAPTA BELKİ SİZ DE ANILARINIZI BULABİLİRSİNİZ…

0

Hayatımızı daha da güzelleştiren bazı gündelik aktivitelerimiz vardır. Kitap okumak da bunlardan biri. Evet gerçekten hayatımızı güzelleştirir, hele bir de o kitapta bizi yakalayan bir şey bulursak… Sizin de anılarınızı tazeleyebilecek bir kitap önerimiz var.

Sevgili Banu Tozluyurt’un blog sayfasında rastladığımız bu kitabın adı: General Uçtu. Yazarı: Mehmet Zaman Saçlıoğlu. Bu kitabı bir buçuk günde bitirdiğinden bahseden Banu Tozluyurt, kitabın, onu anılarında gezdirdiğinden ve kitabın biyografik yapısıyla ilgilendiğinden bahsetmiş. Kitabın konusu 12 Eylül dönemi, bir general ve o dönemin insani, sosyal, ailevi yaşanmışlıkları.

Banu Tozluyurt’un yazısından anlıyoruz ki, sizler de o döneme dair kendinizden bir şeyler bulacaksınız. Kitabın aynı zamanda yakında filmi de çekilebilirmiş. Filmden önce kitabı okumanızı ve hepsinden önce Banu Tozluyurt’un bu kitap hakkında yazdığı sıcacık yazısına göz atmanızı öneririz. Bu güzel kitap #tavsiye’si için kendisine çok teşekkür ederiz.оптимизация сайта поисковых системах

Paylaş.

Yorum Yazın