Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

Burçlara Göre Hediye Tavsiyeleri!

0

hangi-burca-hangi-hediye

Yılın son gününde sevdiklerimizle yeni yılı kutlarken hediye alıp vermeyi çok seviyoruz. Tek sorunumuz ise karşımızdaki kişiye ne alacağımızı bilememek. Bazılarımız hediye seçimi konusunda doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olup, herkesin beğenisine göre hediye almayı başarsa da bir kısmımız “İade Kartları”na güveniyor.

Saatlerce mağazaları dolaşıp en sonunda “Aman canım, beğenmezse değiştirir” düşüncesiyle kendimizi avutmaktan bıktık ve acaba hediye konusundan hedefi 12’den nasıl vururuz diye düşündük. Ünlü Astrolog Filiz Özkol, Tavsiye Melekleri için burçlara özel hediye tavsiyelerini yazarak bu konuda bize yardımcı oldu. Hangi burç ne tarz kıyafetlerden hoşlanır, renkleri ve özellikleri nelerdir? gibi soruların yanıtlarını vererek bizlere burç gruplarına özel hediye tavsiyeleri veren Filiz Özkol’a teşekkür ederiz!

Sevgili Filiz Özkol’un  tavsiyelerine göz atmadan yeni yıl hediyesi almaya çıkmayın!

ATEŞ  GRUPLARI:

Ateş sıcak ve enerjiktir. Dokununca yakıcıdır ama cesurdur. Yanmaya başlayınca, özgürlüğü ile her yana savrulur. Ateş burcunda doğan kişiler, sıcakkanlı deli dolu ama kızdıklarında etrafını yakıp kavuran ve birden bire sönen, durulan bir yapı sergilerler. Ateş burcunda doğanlar özgüvenleri oldukça yüksektir. Otoriter, coşkulu, enerji dolu, yaratıcı, iddialı, cesaretli, hayata bağlı, yaşamaktan zevk alan, neşeli ve hareketli bir mizaca sahiptirler. Yaratıcılıkları gelişmiştir. Hayatı dolu yaşarlar.

KOÇ ( ÖNCE BEN )

Girişimciliği simgelerler. İlk adımı hep  onlar atsın isterler. Engellendiklerini hissederlerse çok çabuk hayal kırıklığına uğrarlar. Sürekli yeni fikirler ve projeler peşinde koşarlar. Bu özelliklerini dengelemezlerse, yaşamlarında çok fazla problem yaşarlar.. Yetersiz oldukları konularda bile, kendinden emin tavır içinde görünürler. Savaşçı bir ruha sahip olan Koç’lara sakin bir iş çekici gelmeyecektir. Kendini ön plana çıkaracak işleri seçecektir.

KOÇ KADINI

Sadakati temsil eden Koç burcunun kadını, kıyafet seçiminde kişiliğini yansıtacaktır. Saflığı temsil ettiğinden doğal kumaşları tercih edecektir. Modern görünmeyi seven koç kadınlarının seçimindeki öncelikli etkenler  kolaylık ve hızdır. Koç burcu kadınları genellikle havalı olur. Özellikle giysileriyle dikkati çekmek onlar için başlı başına bir zevktir. Aksesuar kullanmaya bayılırlar. Gösterişli ve şatafatlı giysiler tam onlar içindir. İpekli kumaşları tercih ederler. Alışverişe plansız çıkarlar ve ilk beğendiklerini alırlar.

KOÇ KADININ GİYİM TARZI

Cool Havalı ve feminen olan koç kadını, kıyafet seçiminde mantıksızlığa yer vermez. Duruşuyla ve cezbedici bakışlarıyla istediği kişinin dikkatini çekebilecek ve kalbine giden yolu açacaktır. Onun için doğru kıyafet modern ve sade olanıdır ama mutlaka gösterişli bir renk seçecektir. Kırmızı ve parlak renkler Koç kadınının rengidir, bununla birlikte mavi ve turuncuda ona özellikle yakışan renklerdendir. Gözlük ve saat ise vazgeçilmez aksesuarlarıdır.

KOÇ ERKEĞİ:

Unutmayın ki, siz bir lidersiniz. İstekleri gerçekleştirme konusunda engel tanımazsınız.. Aynı zamanda cüretkarsınız.. Karşı tarafı avlaması gereken, bir av olarak görürsünüz. Siz  Koçla ilişki yaşamak o kadar kolay değildir. Eğer uzun süreli bir beraberlik içinde iseniz. Bu beraberlikte  her an her şeye olabilir.Heyecanlı ve meydan okuyan  kişiliğinz dizginlenmeye gelemez. .Yaşamlarında ikinci olmaktan nefret ettiğiniz  için de, beraberliklerinize kendi damganızı  vurmayı bilen sizlerin  yanında olmak bile başlı başına bir  olaydır. Birlikte olduğunuz  kişiyi nefessiz bırakacak kadar hareketlisiniz..

KOÇ ERKEĞİ GİYİM STİLİ

Kendilerine olan güvenleriyle dikkat çeken Koç burcu erkekleri, deniz mavisi tişörtlerle çok şık görünecek. Koç erkekleri aksesuar kullanmayı pek sevmiyor. Ancak spor bir takım üzerine atılacak renkli atkı sohbetin neşeyle başlamasına sebep olacaktır. İki farklı takım bazı aksesuarlarla zenginleştirilerek bütün hafta boyunca giyilebilir. Böylece bir üniforma olmaktan da çıkar. Gömlek rengini değiştirdiğinizde, tasarımları farklı beyaz gömlekler giydiğinizde, yelekle kravatları farklı ve belki biraz iddialı seçtiğinizde aynı takımı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı” türleri arasında ise, çoğunluk sporu tercih ediyor. Bir kadın, erkeğin kılığında ilk olarak ayakkabılara dikkat ediyor.

RENGİ :KIRMIZI

ASLAN: ( GÜCÜ ve GÖSTERİŞİ SEVERİM

Asla karmaşık ve zor değildir. Her şeyiyle ortada bir kişilik sergiler. O, lider ve patrondur. Doğuştan yönetici bir kişiliği vardır. Elbette hataları vardır, her şeye karışır. Hoş görülü değildir. Fikirlerini karşı tarafa kabul ettirme konusunda sıcak kanlı ve sevimlidir. Görüntülerinin aksine; şaşılacak kadar, hassas ve kırılgandır. Ender depresyona girer ve kendini çok çabuk toparlar. Yapıcı bir belleği vardır. Hızlı düşünemez ama doğru karar verir. Bastığı yerden emin olmadan adımını atmaz. Affetmeyi iyi bildiğinden, başarısızlığı başarıya çevirme konusunda beceriklidirler.

ASLAN KADINI

İlk andaki kibirli hali geçildikten sonra belkide en dışa dönük, en pozitif  Aslan kadınıdır. O, kadınsı bir kadındır. Güçlüdür ve gösterişli olmayı sever. Pahalı markalar, pahalı kumaşlar, en yeni moda kıyafetler ondadır. Aksesuarlardan korkmaz, cesurca kullanır. İçindeki parılıtılı pozitif enerjisini kıyafetleriyle dışa vururken aynı zamanda lüks tercihleriyle gücünüde göstermek ister.

ASLAN KADININ GİYİM TARZI

Gözlerinin pırıltısı ve o kadar gösterişin üzerindeki asil duruşu hemen dikkat çeker. Karşısında onu seçecek kişinin pek önemi yoktur, çünkü Aslan kadını seçmeyi sever. Dolayısıyla o aşık olacağı zamanı ve kişiyi kendi bilir ve belirler. Saten ve yün gibi kumaşları seven Aslan kadınının alış verişte en değer verdiği şey parlak renkler ve özel parçalar olmasıdır.

ASLAN ERKEĞİ:

Sıcak romantik, ateşli aşıklarsınız. Birlikte olduğunuz insanın ayaklarını yerden kesersiniz. İyi bir konuşmacı olduğunuz  içinde, güzel aşk sözleri söylemekte üstünüze yoktur. Bulunduğunuz  her ortamda sevgi krallığınızı  ilan etmeye hazırsınız..Karşı cins  her zaman size çekici geliyor..Cinsel açıdan yoğun yaşadığınız  duygularınızı denetlemede güçlük çekersiniz.  Partnerinizden sürekli olumlu sözler duymaktan hoşlandığınız için, en küçük bir ilgisizlik karşısında tüm dengelerinizi  yitirirsiniz..

ASLAN ERKEĞİ GİYİM STİLİ:

Mevsime, hava sıcaklığına ve yaşa göre giyinmek Aslan Burcu erkekleri modayı yakından takip etmekte geri kalmazlar Artık iyi eğitimli, kariyer sahibi beyler şıklıklarını kanıtlamak ve ciddiyetlerini anlatmak uğruna kravat kullanmayacaksınız. Modacılar takım elbiseleri, kesimleri ve kumaşları ile konforlu hale getirdikleri gibi Mono düğmeli ceketlerle ve şık gömlekler artık kravatsız da gayet hoş olacaksınız. İşadamlarının, yayıncıların, hatta bürokratların bazı ortamlarda kravatsız kullandıkları takımlarıyla bu modayı kanıtlayacaksınız.

RENGİ: TURUNCU, SARI, KIRMIZI

YAY: (  ÖZGÜRÜM ve AKILLIYIM )

Yay; yaşamı araştırmak ve yargılamak için gelmiş gibidir. Olaylara sonsuz bir özgürlük duygusu ile yaklaştıkları için, hiçbir şeyden etkilenmez ve idealist ve sabırsız davranışlar sergilemekten korkmazlar. Duygusal ve fiziksel hiçbir baskıya dayanamazlar. Gülmeyi konuşmayı ve eğlenceyi çok seven Yay’ların çekici kişilikleri yüzünden çevreleri daima kalabalıktır. İnandığı şeylere öylesine yürekten bağlıdır ki, karşısındaki kişiyi de kolayca ikna eder. Bilginin gücüne inandığı için her türlü bilmediği şeyi öğrenmeye yönelir. Bu yapısı ile meraklı olmakla suçlanabilir. Yay’ın özgürlük duygusu meslek seçiminde de etkili olacaktır. Asla kapalı ortamlarda çalışmak istemeyecekler, geçici bir süre için katlansalar bile, ilk fırsatta kendilerini açık havaya atacaklardır. Yabancı kültürler ve hukuk onların ilgisini çeker. Dinlerle ilgili araştırmalar yapabilirler.

YAY KADINI:

“Telaşa gerek yok” havası Yay kadınını dayanılmaz yapandır. Aslında dramatik bir tarzı olan Yay kadını bazen umursamazlık derecesinde olan rahatlığıyla bilinir. Bu rahatlık kıyafetlerine de yansır, sportif ve rahat bir şıklığı tercih eder. Ama bu sakın yanlış anlaşılmasın sporcu gibi giyinir değil daha fantaziye kayan bir giyim tarzı var demektir. Modayı çok yakından takip eder  triko, süet ve deri vazgeçilmezlerindendir. Takıda abartılı aksesuar severler ama çanta ve ayakkabıda daha klasiklerdir.

YAY KADININ GİYİM TARZI:

Gizemli görünen Yay kadını, sportif görüntüsü ve inanılmaz derecede telaşsız tavrıyla her erkek için; “onunla herşeyi yapabilirim” dediği kadındır. Gülerkenki içtenliği, maceraperest yanı ve plansız hareketlere olan uyumuyla inanılmaz derecede eğlencelidir. Bonkörce para harcayan yay kadını özellikle aksesuara harcayacağı parayı umursamaz…

YAY ERKEĞİ:

Sizin gibi neşeli ve yaşamla bu kadar barışık bir kişiyi bulmak çok zordur. Sürekli seyahat eder ve dünyanın her yerinde bir çok dostlarınız  vardır. Ruhunuz  yeni doğmuş bir çocuk kadar saf ve temizdir.Çevrelerinizde her türlü aktiviteye duyarlı olduğunuz  sizi tüm sosyal aktivitelerde görmek mümkündür. Özgürlük duygunuz  vazgeçilmez bir özelliğinizdir..Bir Yay erkeği ile yaşamak çok kolay görünse de çoğu kez ilişkileri olumsuz biter. Çünkü bağlanma iç güdünüz zayıftır.

YAY ERKEĞİNİN GİYİM STİLİ

Renkli kişiliklerini kıyafetlerine yansıtmayı seven Yay’ları, tek renk bir kıyafetle görmeniz çok nadirdir Gri tonları özel tercihleridir Dolabında olması gerekenler ise; gömlek hafifliğinde ceketler, ince trikolar, farklı ekoseler kullanılarak yapılmış küçük yakalı gömlekler, İki veya tek düğmeli takım elbiseler ve ceketlerde ince yakalar Astarsız hafif ceketler de sezona ağırlığını koyuyor Boyunuz çok kısa değilse mutlaka kemer kullanın Yuvarlak uçlu ayakkabı size ekstra yuvarlaklık katar, bu yüzden hafif köşeli olanları tercih edin

RENGİ: MOR

GENEL ALIŞ VERİŞTE ;

Kırmızı bir şal, bordu bir ipek buluz, Egzotik bir tütsü demeti, vanilyalı bir parfüm, Kol saati, spor ayakkabı , blue jean, deri eldiven, Şık gece kıyafetleri, kadife bir pantolon.kırmızı mumlar, sarı pirinçten bir yer masası, parlak ışıklı bir avize, saten bir pijama. Spor bir pijama, değişik kitaplar, renkli giysiler, blue jean, büyük bir çanta, vanilya ve kokanat kokuları, büyük bir bavul

TOPRAK GURUPLARI

Topraksız bir yaşam düşünülemez. Toprak doğurgandır. Doğuştan ihtiyatlı ve dikkatli olan toprak burcu insanlarının yöneticilik yönleri gelişmiştir. İşlerini ve çevresini idare etme eğilimindedirler. Olayları kontrol altında tutmak isterler. Onlar için kendilerini güvenli hissetmek çok önemlidir. Havai değildirler.Uzun süre aynı yerde kalıp  yükselmek taraftarıdırlar. İstikralı olmaya ve çok çalışıp, hayat standartlarını yükseltmeye önem verirler. Son derece sadık ve vefakardırlar. Ölesiye sevebilirler. Sevdiklerine oldukça bağlıdırlar. Toprak grupları güzelliğe tutkundurlar. Yaşamlarını ve evlerini çiçek bahçesine çevirebilirler. Bulundukları mekanları hiç durmadan çalışarak güzelleştirmeye çalışırlar. Evleri düzenli ve hoştur. Renkler neşe dolu, sade ve etraf pırıl pırıldır. Evlerini severlerse mekan değiştirmekten hoşlanmazlar.

BOĞA: ( DİSİPLİN VE SABIR YAŞAM BİÇİMİM. )

Burçlar kuşağının en düzenli kişileridir. Yaşamdan ne beklediğini tam olarak bilir.Boğa’nın içinde çok güçlü bir enerji depolanmış durumdadır. İnsanı rahatsız edecek kadar inatçı ve sabittir. Zorluklar karşısında çok dayanıklıdır. Mükemmel ve sadık bir dosttur. Koruyucu ve sevgi dolu olmalarına karşın, gereksiz kaygıları yüzünden çevresindeki kişileri sinirlendirebilirler. Askıda kalan işlerden nefret ederler. Genellikle güvenceli ve emekliliği olan işleri seçerler. Düzene olan müthiş eğilimi ağır basar.

BOĞA KADINI:

Rahat ama kadınsı olan Boğa kadını için herşeyin yerli yerinde ve düzgün olması çok önemlidir. Pamuklu, saten ve ipek öncelikli kumaş seçimleri arasındır. Kıyafet seçimlerinde ilk tercihleri rahatlık olsa da  mutlaka kadınlıklarını ön plana çıkaracak şekildedir.

BOĞA KADININ GİYİM TARZI

Parlak gözleri ve cezbedici bakışlarıyla karşısındakini etkilemeyi sever Boğa kadını. Favori rengi pembe olsa da renklerin pastel tonlarının tamamı ona çok yakışır. Rahatlığı çok önemlidir, o rahatlık ona aşkın kapılarını da açar çünkü o erkeğine de kendi gibi olma şansını verir. Bununla birlikte gün içinde oynayacağı role de uygun olmalıdır kıyafeti. Rahat, cezbedici ve her zaman yerine uygun giyinir.

BOĞA ERKEĞİ

Yaşamda iktidarı seviyorsunuz. Bağlılık ve sadakat sizin için bir yaşam biçiminiz. … Güçlü duygularınız sürekli bir sevgi için çarpar durur. Sizinle oyun oynama şansları yoktur.Yaşamı ve aşkı ciddiye alan, ender kişilerdensiniz.. Romantizmde bile yaşamdan fazla uzaklaşmaz ve  duygularını herkesten daha gerçekçi yaşarsınız..Ruhunuzda  hep, hayatı coşkuyla kucaklayan aşkın özlemi vardır. Sevdiğiniz  kişi ile güçlü bir aile bağı oluşturmak adına yaptığı mücadeleyi daima kazanırsınız

BOĞA ERKEĞİ GİYİM STİLİ

Boğazlarına oldukları kadar stillerine de düşkün olan Boğa Burcu erkeği, kıyafetlerini renkli aksesuarlarla tamamlamayı sever. İnce ayrıntılar, gri takımlar, dar kalıplar derken dışarıda ve ofiste erkekler kadınlardan daha çok süsleneceğe benziyor. Vücuduna güvenen Boğa erkeklerini dar kalıplı pantolonlar ve küçük yakalı ceketler bekliyor. Renkli, kravatlar ve kol düğmeleri farklılaşmayı sağlayacak en önemli detaylar. Kadınların vazgeçemediği fularlar da dolabınızda bulunabilir. Favori renkler gri, lacivert, lacivert-mor ve siyah…

RENGİ : PEMBE

BAŞAK: ( HER ŞEYİ İNCELER VE TENKİT EDERİM )

Öz eleştirisini yapabilen, mükemmeliyetçi bir kişiliktir. Eleştiriyi sever. Ayrımcı, pratik ve mantıklıdır. En ince detay bile aklını kurcalar. Gelenek ve göreneklere göre davranır. Hiç kimse çevresine bir Başak kadar özenli ve saygılı yaklaşmaz. En küçük detayları atlamadan, sessiz ve derinden çalışmaktan hoşlanırlar. Çevresindeki kişiler; onun işine olan ciddiyeti nedeniyle, zor bir insan olarak algılasalar bile kısa süre sonra onun güvenilir bir insan olduğunu anlayacaktır. Onunla paylaşımları az olsa bile, saygı duymayı öğreneceklerdir. Çözülmesi en zor olan konuları da, ona getirecekler ve güveneceklerdir. Çalışma ortamında titiz çalışma sergilerler. Alışkanlıklarına çok düşkün olduğu için özel eşyalarına dokunulmasından hoşlanmazlar.

BAŞAK KADINI

Mükemmeliği sadeliğinde gizli olan Başak kadını utangaçtır ama cesurdur ve dayanıklıdır. O, doğal kumaşları sever özellikle pamuklu kumaşlar onun tercihidir.. Onun için kıyafet seçimlerinde öncelik pratiklik ve fonksiyonellik olsa da çizgisini en doğru tanımlayacak kelime klasiktir. Zamansız kıyafetlerin kadınıdır Başak kadını. Çok uyumlu giyinmeyi severler. Klasik tarzının yanında genelde en idealı dekolteleri giymekten çekinmezler. En sıradan bir kıyafeti bile muhteşem bir uyum içinde sergileyebilirler..

BAŞAK KADININ GİYİM TARZI

Onun asil görünüşü etrafındaki erkeklerin dikkatini anında çeker. Asil ve sakin görünmelerine rağmen,çok çalışkan olan Başak kadınları analizci yapılarıyla karşısındaki erkeği anlayıp onun adına kendini eleştirmekten çekinmeyecektir. Boşa para harcamayı sevmeyen Başak kadını; dolabına atılacak kıyafet almayacaktır.

BAŞAK ERKEĞİ:

Yaşama sade bakan doğal ve samimi kişilersiniz. Sizinle yaşamak kolay değildir. Titiz ve sorgulayıcısınız… Aşk ilişkileriniz  zordur… Yaşamınızda  gerçek aşkın sadece mantık süzgecinden geçtiğine inandığınız için, isteklerinize kavuşmak için yaşarsınız. İstemeseniz de  ön yargılı olmaktan kendinizi alamazsınız.. Birlikte olduğunuz  kişiyi  mükemmel görmek istediğiniz için, partnerinizi  tenkitlerinizle yaşamından bezdirebilirsiniz.Yüksek standartlarınız  zamanla kendilerinizi de  rahatsız eder. Beraberliğe kendinizi kolay teslim etmezsiniz.

BAŞAK ERKEĞİNİN GİYİM STİLİ:

Evini asla dağınık göremeyeceğiniz Başak Burcu titizliğe ve giyimine çok önem verir Genelde açık renkleri seven Başak Burcu erkeklerine Uzun boyluysanız Boyuna çizgili takım asla Kruvaze takım her zaman Sivri ve uzun gömlek yakası asla Kadınların zevki de önemli! Yine kadınların yüzde 45’i, “günlük bir takım elbise ve gömlekli” erkeği ve pamuklu kumaşları hoş buluyor Altın yüzük, künye, kolye, rengârenk tatil kılıkları, şalvar kesim blue jean’ler ve püsküllü ayakkabılar, kadınların sizde  görmeye tahammül edemediği giysi ve aksesuarların başında geliyor. Sadeliğiniz baş döndürüyor. 

RENGİ:KAHVERENGİ LACİVERT, MAVİ

OĞLAK ( ŞÜPHELERİMDE HAKLIYIM )

Kuruntulu bir yapısı vardır. Hiç kimse onun kadar kendini yiyip bitiremez. Oldukça sabırlıdır. Ani gelen başarılar onu hep kuşkulandırır. Zorluklarla nasıl baş edeceğini bilen içgüdüsel bir  yeteneği vardır. Disiplin ve oto kontrolü çok çabuk öğrenir. Yaşama aşırı ciddi ve sorumlu bakar. İdeallerine ulaşmak için çok fazla ağır koşullarda çalışmaktan yılmaz. Her şeyi kolay kabul etmez ve sağlamcı yapısından dolayı her şeyi etüt ederek tecrübe eder. Depresyona çok açıktır. Nedensiz korkuları vardır. Seçici yapısından dolayı; kolay ilişkiler kuramaz. Onu etkileyecek olan kişilerin varlıklı ve tanınmış kişiler olması gerekir.

OĞLAK KADINI

Ciddi kadındır Oğlak kadını, hayata karşı olan bu duruşlarını gardıroplarına da yansıtırlar. Kaliteli kıyafetler ve tercihen iyi markalar vardır dolaplarında. Hemen hemen bütün kıyafetleri üzerlerine en iyi uyacak şekilde tadilat görmüştür veya imkanları varsa diktirmeyi bile tercih edebilirler. Genelde koyu renkleri tercih ederler. Moda öncelikli değildir, Rahatlık, şıklık ve kalite öncelikleridir. Oğlak kadınını çok nadir eşofmanla görebilirsiniz. En çok parayı çanta ve cüzdana harcarlar çünkü bu aksesuarlar onlar için statü göstergesidir. Takılarda ise aileden kalma ve hikayesi olanları tercih hederler.

OĞLAK KADININ GİYİM TARZI

Oğlaklar dergilerde idealize edilen kadın gibi görünmeyi tercih ederler. Kendinden son derece emindir ve kendini çok iyi tanır. Neyi sevip, neyi sevmediğini iyi bilen Oğlak kadını yapaylıktan hiç hazzetmez. Doğallık ve dürüstlüğü onun aşka giden yoludur. Karşısındaki erkek onu herşeyini emanet edebileceği ve hep destek görebileceği biri olarak görür. Bu güven bugün en çok arananlardan değil mi beyler için? Oğlak kadını için orjinal bir deri çanta asla vazgeçemeyeceklerindendir.

OĞLAK ERKEĞİ

Ketum ve ciddi tavırları ile tanınan bir siz  Oğlak erkeğinin yumuşacık bir kalbi vardır.Dışardan görülen görüntünüzün  altında çekingen ve duygusal bir kişilik yatar. Aklı başında ve güvenilir bir kişisiniz.Çevresinde olup bitenleri, mantık çerçevesinde gözlemler. Sert bir mantıkla yaklaşır ve sonuç her zaman  sizin doğrularınız çıkar..Sakin ve sade kişilersiniz.. Olayları abartmadığınız için, için de bazı kişilere renkli gelmeyebilirsiniz.. Aile kavramları çok önemlidir ve klasik bir anlayışınız vardır Seçtiğiniz eş toplumsal ve geleneksel kurallara uygundur.

OĞLAK ERKEĞİNİN GİYİM STİLİ

Daima zevkli seçimleriyle etraftaki kişileri kendilerine hayran bırakan Oğlak erkekleri, biraz kilonuz varsa, tek düğme takım elbise ceketi yerine, çift veya üç düğme ile göbeğinizi gizlenmiş kabul edin Bedeninize tam oturan takım elbise giyin Bol ve büyük gözüküp, sizi daha da geniş göstermesin Yani büyük beden ama fit bir takım elbise alın. Erkeğin kokusu derseniz sık sık parfüm değiştirmemelisiniz.

RENGİ SİYAH VE KAHVERENGİ

GENEL ALIŞ VERİŞTE

Evleri için güzel bir biblo, kristal bir cam eşya, kırmızı bir atkı, spor çoraplar, bir müzik aleti, kaliteli cilt ürünleri, beyaz bir gömlek, bilimsel film dvd, özel bir kahve fincanı, maskot bebekler.. Abartıya varmayan her türlü hediye armağan edebilirsiniz. Zarif olan her şeyi sever.Çiçekleri ve küçük takıları sever. Kitaplardan hoşlanır.nostaljik bir müzik albümü, bilardo takımı.. Deri bir bavul, değerli bir kemer, güzel bir kalem, pahalı bir gözlük, sallanan sandalye,yer minderi, küçük bir köpek yavrusu

 

HAVA GRUPLARI:

Hava gruplarında yoğun duygusallık ön planda değildir. Çabuk seven çabuk bıkan kişilerdir. Romantik ilişki yerine mantıklı birliktelikleri tercih ederler. Yeni ve etkileyici fikirlere her zaman açıktır. Tek düzelik onlara göre değildir. Grup arkadaşlarıyla saatlerce konuşmaktan zevk almalarına rağmen, duygularını anlatma konusunda oldukça zorlanırlar. Karışık ilişkilerden hoşlanmazlar. Özgür olmak onların prensipleridir. Yalnızlıktan sıkıldığı gibi fazla üstüne düşmekten de hoşlanmazlar. Kendilerini bir kişiye teslim etmekten asla hoşlanmazlar. Şehrin içinde sade bir ev ortamında yaşarlar. Evleri kendilerini yansıtan objelerle doludur. Evin içinde iletişi sağlayacak, her türlü donanımı görebilirsiniz. Evleri daima huzurlu bir şıklık içindedir. Organik yuvarlık hatlı kibar ve zarif eşyaları tercih ederler. Kaba ve büyük materyaller evlerine giremez. Eksantrik eşyalara ilgi duyan  hava grupları zamanı çok ötesinde yaşarlar.

İKİZLER ( YARATICILIĞIMI SEVİYORUM)

Konuşmalarında bile aceleciliği görebileceğiniz İkizlerin sabırsız yapısı yüzünden, elini attığı her şeyin hızlı gelişmesini ister. Kurallı fakat çılgın bir tempoda yaşar. Dikkatini tek bir noktada toplaması imkansızdır. Çevresini şaşırtma konusunda oldukça ustadır. Çok yönlü meraklı yapısıyla, bir konu üzerinde uzmanlaşması zordur. Konsantrasyon eksikliği ile başa çıkmayı öğrenirlerse, bir çok alanda başarılı bir biçimde karşımıza çıkacaklardır.

İKİZLER KADINI

Heyecanlı İkizler kadını kıyafetlerinde deneme yapmaktan çekinmez. Genelde abiyeyle spor arasında kıyafetler seçen İkizler kadını gecelerde kadifeyi tercih ederken, gündüzleri kot onun vazgeçilmezlerindendir. Kıyafet seçimlerinde öncelikleri renklerdir, sarı başta olmak üzere olabildiğine çılgın renklerle her ortama uyan kıyafetleri severler.

İKİZLER KADININ GİYİM TARZI:

Kıyafetleriyle spor bir abiyenin yolunu bir şekilde bulan ikizler kadını, ani tepkilerinin olumsuzluğuna rağmen her zaman canlı kahkahalarıyla dikkat çeker. O gülüşlerden hiç bir erkek kaçamayacaktır… En sevdiği aksesuarı farklı portföy çantaları olan İkizler kadını, “şu tarzdayım” demek yerine risklerden kaçınmayacaktır. İpek, cupra gibi yumuşak ve dökümlü kumaşları, parlak renkleri tercih edecektir.

İKİZLER ERKEĞİ:

Siz özgür bir ruh olmayı benimsemişsinizdir.. Ne pahasına olsun bu duyguyu korumak istersiniz. Başkalarını kendinize asla  yaklaştırmak istemezsiniz. “ Her şeyin iyisini ben bilirim “ havası içinde olmanız, çevrenizdeki kişilere küstahça gelebilir. Zaman kavramı sizin  için değersiz bir olgudur ve yaşamla hep yarış halindesiniz..Kendi doğrularıyla yaşayan siz İkizler erkeğini  anlamak kolay olmasa da birlikte  yaşamak zevklidir.  Doğuştan sahip olduğunuz  çocuksu ruhunuz sizi  iyi bir babadan çok, iyi bir arkadaş konumuna getirir

İKİZLER ERKEĞİ GİYİM STİLİ

Genelde şıklığıyla bilinen İkizler burcu, Erkekleri vücut tiplerini göz önünde bulundurarak doğru seçimler yapmalı Takım elbisenin kupu o kişiye özel dikilmiş gibi durmalı Vücut hatları düzgün olanlar daha şanslı Dar kalıplı takım elbiseleri rahatlıkla kullanabilirler Kiloluysanız… Koyu renk takımlardan başka bir renk düşünmeyin Siyah veya gri pantolonları tercih edin Ceket etek boylarına dikkat edin Kalın kumaşları seçmeyin Çok uzun ceket boyu ve kol boyu, dinamik yerine hantal görüntü verir Ceket cebinde mendil kullanın İnsanların dikkatini bedeninizden mendile çekecektir

RENGİ: SARI

TERAZİ: (  HAKSIZLIĞA GELEMEM  ve HER ŞEYİ TARTARIM )

Terazi denge sembolüdür. Sevimli, nazik ve geçinmesi kolay bir kişidir. Diplomasi ve iş birliği onunla birlikte doğmuştur. Her şeyi tartar ve kişileri birbirleriyle kıyaslarlar. Başkalarında aradığı denge aslında çoğu kez kendilerinde yoktur. Çok boyutlu düşünmekten dolayı karar  vermekte çoğu kez zorluk çekerler. Uyum ve huzuru temsil eden Terazi’ler, iş yaşamında tartışmalar ve çekişmelerden uzak yaşamaya özen gösterirler. Rekabetten hoşlanmalarına rağmen mümkün olduğu kadar, belli bir stratejik bir şekilde yaparlar. Eksikliğini hissettiği konularda kendini yetiştirmek için çaba sarf ederler. Çalıştığı ortamların  estetik olmasına dikkat ederler.. Cazibesini ön plana çıkarmadan istediği ortamları kendine kolaylıkla çekerler..

TERAZİ KADINI:

Büyüleyici Terazi kadınları vücut hatlarını gösteren kıyafetleri severler. Danteller, tüller ve fileleri severler (aman bu noktada bir rica; fileleri dikkatli kullanalım)… Uyum, onun giyim tarzının en önemli elementi olmasının yanında, kendi doğasının ve çevresinin içindeki güzellikleri giyimine yansıtır. Karakterindeki zerafeti kıyafetlerinde görebilirsiniz, transparan parçaları giyecek kadar da cesur bir kadındır. Takı olarak fazla aksesuar kullanmayı sevmeyen Terazi kadını, takım ayakkabı çanta ve kemeri tercih eder.

TERAZİ KADININ GİYİM TARZI

İnce ve sevimli tavırlarının yanında davetkar bakışları karşısındaki erkeğe ne demek istediğini çok net ifade eder.Her zman zarif, uyumlu ve şık olan Terazi kadını her erkeğin dikkatini çekecek kadar davetkar olabilir. Asla çok havalı aşırı seksi olmasa da, cesur giyim tarzı ve sergilediği yumuşak tavırlar karşısındakilerde büyük merak uyandırır.

TERAZİ ERKEĞİ:

Ünlü dengelerinizi  koruma uğruna verdiğiniz savaş sizi    huysuz ve kaprisli yapabilir. Her zaman her şeyin en iyisini arzu edersiniz… Yaşamda elde edemeyeceğniz  şey yoktur. Sürekli mükemmel olma duygusu içinde hareket edersiniz.  Sosyal ilişkileri yoğun olan kişilesiniz..Aile reisi olarak mükemmel bir baba ve eşsiniz. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmenin yollarını ararsınız..Sanatçı bir kişiliğe sahip olduğun

TERAZİ ERKEĞİNİN GİYİM STİLİ:

Klasik parçalardan vazgeçemeyen Terazi Burcu erkekleri, yaz-kış giyebilecekleri gömlekleri daha çok tercih ederler Renginin bu yıl lacivert olmasında yarar var Hem modern, hem de şık Diğer alternatifiniz gri Cep mendili de yeniden moda olan bir aksesuar Unutulmamalı ki, bir erkeğin cebindeki mendili onun şıklığının ve nezaketinin bir göstergesidir.! Her stil sahibi erkek gibi , ince kravatın sizi  daha yapılı göstereceğini bilirsiniz.

KOVA ( FARKLI DÜŞÜNÜR, ÖZGÜRCE YAŞARIM )

Nazik ve arkadaş canlısıdır. İnsanlara sempati ile yaklaşır. Orijinal düşünceli, ileriye yönelik,ve gelişimcidir. Her an başkalarına yardıma hazır olmalarına karşın, yine belli bir mesafeyi korumaya özen gösterir.Maddi konularla çok bağlantısı olmayan  Kova daha çok zevk için çalışmaktan hoşlanır. Her türlü yeniliğe, reforma, değişikliğe, gelişime hazırdır. Görünüşte modern fakat fikirlerinde tutucudur. Hata yaptığını kolay kolay kabul etmez. Yaşama kuş bakışı bakar. Çevresini sorgulamadan, araştırmadan, analiz etmeden güvenmez. Sabit bir burç olması nedeniyle,istediği bir amaca kanalize olur ve gerçekleştirinceye kadar, peşini bırakmaz.

KOVA KADINI:

Özgür ve asi kadın Kova, hiç bir tarzın kendine bağlayamayacağı bir kadındır. Modadan önce kendi yarattıkları still önemlidir. Her tarza uygun giyinebilir ve bunu taşır. Yaratıcı yanlarınında bunda büyük etkisi vardır.  Sade ama aynı zamanda çılgın giyinir, modern ve pratik olmalıdır kıyafetleri. Bol cepli pantalonlar ve tulumlar favorileridir. Eşarplar dolaplarının vazgeçilmezlerindendir, takılarıda çok  severler…

KOVA KADININ GİYİM TARZI

Hayalperest bakışları ve yaratıcılıklarıyla büyülerler karşılarındakini… Onu çekici yapan farklılığı ve yarattığı masalsı dünyasıdır. Onu bağlamak zordur, ona bağlanmaksa çok kolaydır. İnanılmaz derecede çekici olan Kova kadını son derece sempatiktir. Egzantirik giyim tarzıyla  trendleri takip eden değil, trend olanı başlatandır..

KOVA ERKEĞİ:

Zeki ve akıllı kişilersiniz. Yaşamı asla şakaya almazsınız. Olayları akıllıca değerlendirdiğiniz  için anlaşılması zor bir  kişiliğini vardır. Ne yapacağınız ve  nerede olacağınızı  kestirmeniz  çok zordur.Hiç kimsenin düşünmediği olayları yaşadığınız  için de, çevrenizle  aranızda görünmez bir perde oluşur..Yaşama pratik bakarsınız. Bulunduğunuz  ortamın çok ilerisinde düşünürsünüz..Çocuklarla aranız  daima iyidir ve onlara anlatacak daima  çok şeyiniz.vardır.

KOVA ERKEĞİNİN GİYİM STİLİ

Modern görünüşlerine karşın sabit fikirli olmalarıyla bilinen Kova Burcu erkekleri, seçtiği kıyafetlerde de fazla cesur davranmazlar Takım elbisenin gömlek, kravat ve ikili takımdan ibaret olmadığını, iyi giyinmenin ve otoritenin kravatsız da yapılabileceğini bilirle Erkeklere puan kaybettiren iki konu Biri boyalı saçlar hangi yaşta olursanız olun, saçınızdaki aklar sizi daha karizmatik yapar Kelinizi örtmeyi de bırakın, hatta kelseniz doğal bir karizmanız var demektir

RENGİ: MAVİ, SARI LACİVER

GENEL ALIŞVERİŞTE

Günün modası bir giyim eşyası, parlak bir saç tokası veya saat, güncel bir cd ve moda olan bir kitap, omuz çantası, dağ ayakkabısı, Zarif hediyeler, yatak örtüsü, şifon giysiler, yumuşak bir kazak, şemsiye, güzellik malzemeleri, egzotik parfümler.. Elektronik aletler, müzik cdleri, deri bir eldiven, mavi bir tişort , deri bir kemer, satranç takımı, blue jean

SU GRUPLARI:

Bu grupta doğanların en büyük özellikleri, son derece duygusal olmalarıdır. Duyguların onlar için verilmiş bir nimet olduğunu düşünürler. Çoğu zaman üzüleceklerini bile bile aşk ve sevgi için,bir ilişkiye göze alan aşk insanlarıdır. Ama iş hayatlarında aynı cesareti gösteremezler.Çok hassas ve yoğun duygular taşıdıkları için, çabuk kırılır ve hiçbir şeyi kolay unutmazlar. Hayal güçleri geniş, sezgileri çok güçlüdür. Yaratıcılık potansiyellerinden dolayı, sanat dallarında çalışırlar. Evleri çok önemlidir. Çocukluk anılarını hatırlatan mekanlar yaratmaya çalışırlar. Bir ev satın almak istedikleri zaman, çok güzel manzarası olan ve kendilerine huzur verecek bir yer seçmek isterler.Genelde şehir dışını tercih ederler.

YENGEÇ (  HER ŞEYİ HATIRLARIM)

Stratejik konularda; kararsız gibi görünen genel görüntüsünün altında, ne yapacağını duygusallığını da kullanarak belirlemiştir. Dramatik yapısına herkes hayran olsun ister. Müthiş bir hafızası vardır. Göze batan en büyük özelliği; sürekli maddi güven arayışı içinde olmalarıdır. Güçlü bellekleri müşterilerinin isimlerini ve detaylarını hiç unutmaz. İş yaşantılarının ilk başında çok zorluk çekerler. Baskıya gelemez, çevrelerinden çok etkilenirler. Aradıkları işi yakaladıkları anda başarıyı sağlayacaktır. Deniz ve su kenarlarında kendilerini daha rahat hissedeceklerinden, çalışma hayatlarını bu tür çevrelerde seçerlerse mutlu olacaklardır. Başarıya ulaştığı an da bulunduğu yere sıkı sıkı sarılır ve hiç kimse onu bulunduğu yerden oynatamaz.

YENGEÇ KADINI

Romantik Yengeç kadını duygusallığını yansıtacak şekilde rüyasal kıyafetleri sever. Onun için hanım hanımcık olan herşey güzeldir… Tüller, danteller, ipekler, satenler, şifonlar sarıp sarmalamalıdır Yengeç kadınını. Kendini romantik eski bir Fransız filmindeki ana karakter gibi hayal etmeyi sever ve şapkalara bayılır. Onun için hasır bir şapka yada siyah romantik bir şapka olmazsa olmazlarındandır.

YENGEÇ KADININ GİYİM TARZI

Aşkını kıyafetleriylede yaşayan Yengeç kadının dikkat çekiciliği seksi bakışlarından değil romantik ve biraz melankolik duruşundan gelir…. Ama hangi erkek buna hayır diyebilir ki? Uçuşan kumaşlar ve pastel tonlar diyorum Yengeç kadınlarına ve diyorum ki moda da romantizmin rüzgarının çok yoğun bir şekilde estiği şu dönemlerde sanırım Yengeç kadınları aradıklarını bulmakta hiçde zorlanmayacaklar.

YENGEÇ ERKEĞİ:

Bu yaşama gururlu olarak geldiniz..İnsanların bu dünyada neden istediğiniz saygıyı göstermediklerine anlamakta güçlük çekersiniz. Sevilen ve aranılan insanlarsınız.. Bulunduğunuz  ortamın şartlarına çok çabuk uyum sağladığınız  için, asla şikayet etmezsiniz..Aile kavramınız çok fazladır. İyi bir baba ve iyi bir eş olursunuz. Çocuklarınıza düşkün olduğunuz  için, koruma içgüdüleriniz her zaman ataktadır. Alıngan olduğunuz içinde  kırıldığınız zaman kapılarınızı çok çabuk çevrelerinize kapatırsınız

YENGEÇ ERKEĞİNİN GİYİM STİLİ

Burçlar arasında en hassas ve romantik olarak bilinen Yengeç’ler, giyimlerinde de bu özelliklerini yansıtmayı ihmal etmez Kısa boyluysanız… Dikey çizgili kıyafetleri tercih edin Koyu renk takımlar giyin Ceket kesimi bele oturan bir tarzda olmalı İki düğmeli ceketler daha iyi olur Ceket omuzları tam oturmalı Ceket veya pantolonun aynı renkte olmasına dikkat edin Pantolon paçaları belden aşağıya doğru hafif daralmalı Özel gün ve geceler için kol düğmeli çizgili gömleğiniz olsun istersiniz.

RENGİ: GÜMÜŞ VE BEYAZ

 AKREP: (  MANYETİK SEZGİM YANILMAZ )

İnsanlar Akrep’i ya severler ya da nefret ederler. Çok az kişi farklı düşünür ve bunların başında astrologlar gelir. Çok güçlü acılar karşısında dayanıklı olmalarına rağmen, iğnelerini kendilerine batırıp yok olmayı tercih edebilirler. Sezgileri çok güçlüdür. Bu yeteneği sayesinde arkadaşlarının iç yüzlerini çok çabuk görürler. Gördükleri her şey onları rahatsız ettiği için, kolay dost edinmezler. Bir Akrep’le asla oyun oynanmaz. Kuvvetli bir iradesi vardır. İşi bıkmadan kovalaması, yaşamında önemli yerlere gelmesine neden olur. Organizasyonların içinde bir Akrep’in olması, her zaman iyidir. Amacına direk olarak yaklaşan bir Akrep’le hiç kimse boy ölçüşemez. Analiz yeteneği ve sezgilerle bütünleşmiş bir yaklaşım şeklini hiç kimse yargılayamaz. Hırslı ve gizlice amaçlarına yaklaşan bir güce sahiptir.

AKREP KADINI:

Otoriter ve baştan çıkaran kadın, Akrep… Onun her kıyafetinde bir seksapelite vardır. En ciddi ve sade iş kıyafetinin bile içine giydiği gömlek, pantalonunun kemeri yada eteğinin yırtmacı hem seksiliğini hem farklılığını ortaya koyarcasınadır. Sıradan giyinmez ve giyinemez, genelde üstüne oturan kıyafetleri sever, muhakkak farklı olmalıdır. Başkalarının cesaret edemeyeceği dekolte veya çılgın bir kıyafet Akrep kadını için alım nedenidir. Ruh hali kadar değişkendir kıyaftte renk seçimi, bazen koyu bazense parlak renkleri terci eder.

AKREP KADINI VE GİYİM TARZI:

Bakışları, insanın içine işleyecek tarzdadır Akrep kadınının. Odadaki herkesin dikkati üstünde olsun ister, farkedilmek önemlidir ve bunu da seçtiği kıyafetleriyle belli edecektir. İstediği erkeğin dikkatini görüntüsüyle çektikten sonra bakışları ve ortamın sahibi havasıyla istediği aşkın sahibi olacaktır. Onun için herşeyde olduğu gibi, giyimde de farklı olan doğru olandır.

AKREP ERKEĞİ:

Derin bir duygu insanısınız.Olaylara güçlü bir mantıkla yaklaştığınız için, size  her konuda güvenilir.Hafızanız çok kuvvetlidir. Bir konuyu bir kez söylemek yeterlidir. Hatırlatılmaktan nefret edersiniz. Asla yüzeysel bir kişi olamazsınız.. Karizmatik ve manyetik bir güce sahipsiniz.r.Çekiciliğiniz  efsanevidir.  Bie akrep erkeği olarak sizi ikna etmek son derece güçtür. Mantığını çok iyi kullandığınız  için, doğruları çabuk keşfedersiniz..İyi fakat sert bir babasınız.. Çocuklarınız  ile iletişim kurma konusunda, ketumdur. Onlardan güçlü bir kişilik, yaşama karşı dayanıklı olmalarını beklersiniz

AKREP ERKEĞİNİN GİYİM STİLİ:

Doğal görünümünü hep koruyan Akrep Burcu erkeği arada bir de olsa takım elbise giymeyi sever Uzun boyluysanız… Kruvaze takımları tam size göre Duble paçalı pantolonları giyebilirsiniz Farklı renklerde birleşimler (pantolon, gömlek, ceket, kravat) oluşturabilirsiniz Yere dik çizgili kıyafetlerden kaçının Belinizden aşağıya doğru daralan pantolonları giymeyin Birçok erkek gece dışarı çıkarken takımını değiştirmez Kravatı fırlattığı gibi iş kıyafetini gece kıyafetine dönüştürür Siz de bunlardansanız, olduğunuz gibi kalın

RENGİ:KOYU KIRMIZI

 

BALIK ( DUYGULARIM ÖZELDİR )

Merhametli,sempatik ve anaçtır.. Çok kolay gözyaşlarına boğulur ve acı çeken insan gördüğü zaman dayanamaz. Su gurubu olduğu için, derin, duygusal ve değişkendir. Karmaşık bir dünyası vardır. Psikolojik rahatsızlıklara çok yatkındır. Çok çabuk demorilize olur. Kadere inanır. Hiçbir gerekçesi olmayan fantezileri vardır. Alçak gönüllüdür. Rekabet ve yarışmalardan kaçar. Yaşamda iddialı değildir.Duygu dünyasında yaşan Balık çalışmaktan hoşlanmaz.Sezgileri çok kuvvetli olduğu için, farkında olmadan öğrenir. Rol yapmaktan hoşlandığı için, yaşamda farkında olmadan oynar. Balıkların ofisleri ve çalışma alanları genelde koyu renklerden ve kadifelerden oluşur. Rahat ve sıcak ortamlardan hoşlanır. Rüya ve hülyalara dalarak yaşamaktan dolayı, gerçeklere dönmesi oldukça zaman alır.

BALIK KADINI

“Pabucum olmadan asla!” diyen kadın Balık kadınıdır.  Hayalperest Balık kadını her zaman belli etmese de çok duygusaldır ve bu kıyafet seçimlerine de yansır.Masalsı ve romantik parçalar onların öncelikli tercihleridir.  Şifon ve parlayan kumaşları çok severler. Aksesuara olan düşkünlükleri bazen fazla kaçırmalarına neden olur… Özellikle denizci kıyafetleri , su burcu olan Balık kadının en sevdiği tarzlardan biridir.

BALIK KADINI VE GİYİM TARZI

Eğlenmeyi çok seven Balık kadını, tahrik edici tavırlarıyla karşısındakinin çok çabuk dikkatini çeker. Aşk kadını olduğundan o ideal erkeği, giydiği uçuşan şifon eteği ve prenses vari hareketleriyle büyüleyecektir. Deniz yeşili ona en çok yakışan renklerden biridir ve o tonlarda şifon bir etek altına topuklu pabuçları onun için mükemmel bir kombinasyon olabilir.

BALIK ERKEĞİ:

Duygusal ve merhametli Siz Balık erkeği için anılar çok önemlidir. Sevdiklerinize ve yakınlarınıza çok bağlısınız. Yalnızlığı sevmenize karşın aileniz sizin  için vazgeçilmezdir. Söylenenin aksine  yetenekli ve her ortama kolayca uyum sağladığınız için, alışkanlıklarınızdan kolayca vazgeçebilirsiniz… Estetik yetenekleriniz  gelişmiştir. Bulunduğunuz  ortamı güzelleştirmekten yanasınız..Çevrenizle  güzel iletişimler kurarsınız.. Duygusal bir baba ve iyi bir eşsiniz.. Çocuklarınızın her türlü ihtiyaçlarını önemser ve dikkatlice takip edersiniz.

BALIK ERKEĞİNİN GİYİM STİLİ

Nostaljik tasarımları tercih eden Balık erkekleri, füme rengi takımlarla beğenilerini ortaya koyacaklar Kol düğmeleri, şıklık oluşturan önemli bir aksesuarınız. Kıyafetin kırışmaması için dikkat edilmesi gerekiyor Pantolon ve gömlek ceplerinize kalın cüzdan, anahtar gibi şeyleri koymayın, hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkıyor Alyanstan başka yüzük takılmaması daha dikkat çekiyor Yine koyu tonlardaki üniversite tişörtleri, kapüşonlu sweatshirtler, gençlerin gözdesi olucaksınız.

RENGİ:MAVİ, YEŞİL, MOR

GENEL ALIŞVERİŞTE

Bir olta, saten bir iç çamaşırı, şort, dantel bir yastık, bir güneş gözlüğü,oto biyagrafi tarzı bir kitap, mutfak ev eşyası, tüylü bir küçük halı.. Egzotik bir tablo, iç çamaşırı, tıraj takımı, değişik kokulu mumlar, egzotik kitaplar, slow ve romantik müzik albümleri, değişik aksesuarlar, hayvan postları, polisiye romanlar.. Pırıltılı giysiler, güzel bir tablo, çiçek desenli çanta, traj losyonu, deri bir ceket, minyatür bir sandık, evinizi güzelleştirecek romantik eşyalar, bir gece lambası, şamdan, dantel bir masa örtüsü

 

Paylaş.

Yorum Yazın