Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

CAM BUĞULANMASI DERDİNİZ OLMASIN

0

tavsye-melekleri-cam-bugusu

Melekler, araç kullanırken bizi zora sokan sorunlardan biri de araba camı bugulanmasıdır. Bu konuda sizin için pratik bir #tavsiye’miz var 🙂 

Bu pratik çözümü Sevgili Gülderen’in blogunda bulduk. Kışın özellikle yağmurlu havalarda o camlar buğulanır ve görüş alanımızı kısıtlar. Bunu çözmek için kah klimayı, kah buz gibi havada camı açarak bulmaya çalışırız ama bazen minik Meleklerimiz arabadaysa iki çözümde işe yaramaz.

 

Sevgili Gülderen bizlere Vileda Magical‘i #tavsiye ediyor.

 

Ürünün aslında fayans, pencere gibi yüzeylerdeki su lekelerini çıkarmak için ve aynadaki buharlanmaları önlemek için satıldığını belirten Gülderen, aynadaki buharı önlemeyi duyar duymaz arabada da denemek istemiş ve sonucu öğrenmek için ufak bir de deney yapmış.

 

Ürünün bu özelliğini keşfeden Gülderen, araba camının bir kısmını Vileda Magical ile silmiş. Daha sonra da arabanın klimasını açmış ve ürünün gerçekten işe yaradığını görmüş.

 

Bu deneyimin detaylarını öğrenmek için, Sevgili Gülderen’in blogu Derenden‘i mutlaka ziyaret edin. Artık camlarımız buğulanmayacak ve güvenli bir şekilde yola devam edebileceğiz. Bu yararlı #tavsiye’si için Gülderen Meleğe çok teşekkür ediyoruz:)

 продвижение

Paylaş.

Yorum Yazın