Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

ÇİSEREN’İN KÜBA NOTLARI!

0

çiseren--küba-gezisi-tavsiye-melekleri

Geçtiğimiz aylarda ünlü gazeteci Fatih Altaylı köşesinde Küba izlenimlerini yazmış ve insanların rüyalar ülkesi olarak tanımladığı bu muhteşem adanın hayal kırıklığından ibaret olduğunu yazmış, “Patates bile yok!” demişti. Bu yazı üzerine Berna Laçin hiç vakit kaybetmedi “Küba’da Neler Yok” başlıklı bir yazı kaleme alıp Küba’nın gerçek zenginliklerini okuyucularıyla paylaşmıştı.

Bu harika ülkeyle ilgili aklımıza ilk gelenler  Fidel Castro, Che Guevara, 70’li yıllarda donup kalmış bir ülke ve nostaljik Amerikan arabaları oluyor. Hala gizemini ve albenisini koruyan Küba seyahat düşlerimizin baş kahramanı. Orada bulunmak, ender rastlanan bir yaşam biçimini deneyimlemek ve çok özel anılar biriktirmek seyahat etmeyi sevenlerin en büyük hayali.

Genellikle makyaj yazılarına alışık olduğumuz Çiseren, bu kez harika bir gezi yazısıyla ve muhteşem fotoğraflarla karşımıza çıkıyor. Muhteşem fotoğraflar sayesinde  Çiseren’le birlikte Küba’yı gezmiş kadar oluyorsunuz. Bu yazının en güzel yanlarından biri de Küba’nın günlük hayatına dair birçok ayrıntı hakkında bilgi vermesi.

Çiseren’e Küba gezisinde bizleri de unutmadığı ve bu harika deneyimleri bizlerle paylaştığı için teşekkür ederiz. Çiseren’in Küba yazısını okumak için BURAYA TIKlamanız yeterli.

 

Paylaş.

Yorum Yazın