Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

Dergi Tavsiyesi: En Sevilen Moda Dergileri

0

Modaya meraklıysanız, siz de ülkemizde yayımlanan moda dergilerini takip etmelisiniz. Giyimden makyaja, sanattan çeşitli aktivitelere kadar bir kadının ihtiyacı olan her türlü içeriğe sahip bu dergiler ülkemizde yoğun ilgi görüyor. Sayıları gün geçtikçe artan moda dergilerinden en çok okunan beş tanesini sizinle paylaşacağız.

1. Vogue Türkiye Dergisi: Ülkemizde en çok satılan moda dergilerinden olan Vogue Türkiye, her ay modaya dair tavsiyeler veriyor. Her sezona yönelik temalar seçen dergi, sezonun en iyi kombinlerini okuyucular için derliyor. Giyime ek olarak sanat dünyası ile ilgili bilgiler de veren dergi, her kadının okuması gereken moda dergilerinden biri.


2. Marie Claire Dergisi: Moda dergileri arasında en bilinen dergilerinden biri olan Marie Claire Dergisi, ülkemizde her sayısı ilgi gören bir dergi. Moda ile ilgili öneriler yer alan dergide, ilişkiler, yaşam ve astroloji gibi kadınların ilgisini çeken konular hakkında da içerikler yer alıyor.


3. InStyle Dergisi: İlgi çekici kapak fotoğrafları ile dikkat çeken InStyle dergisi, her ay bir ünlü ile röportaj yapıyor. Giyimle ilgili öneriler bulunan dergide güzellikle ilgili yazılar da yer alıyor. InStyle dergisi, kaliteli içeriği ve her ay bir ünlü ile yaptığı röportaj sayesinde moda dergileri arasında öne çıkıyor. Ünlü kadınların hayata ve modaya bakış açısını öğrenmek istiyorsanız, InStyle dergisinin her ay yayımladığı röportajları takip edebilirsiniz.


4. Elle Dergisi: İçeriğindeki kombin tavsiyeleri ile birçok kadının tercihi haline gelen Elle Dergisi, Türkiye’de yayımlanan en popüler dergilerden biri. Dergide güzellikten geziye, astrolojiden cinselliğe kadar kadınların ilgisini çekebilecek her konuda içerik bulunuyor. Elle dergisi, ülkemizde kadınlara yönelik yayımlanan dergiler arasında ilk beşte yer alıyor.


5. L’officiel Dergisi: Paris merkezli L’officiel dergisi, güzellik ve moda tavsiyeleri ile dikkat çekiyor. Her ay çeşitli kombin ve aksesuar rehberleri paylaşılan dergi, ne giysem diye düşünen kadınlar için ideal. Her sayısında çeşitli ünlüleri konuk eden ve onlarla röportaj yapan dergide, yaşam stili ve güzellik üzerine yazılar da yer alıyor.

Paylaş.

Yorum Yazın