Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

Dizi Tavsiyesi : The X Files !

0

Bilim kurgu meraklıları için televizyon tarihinde kısa zamanda efsane olmayı başarmış The X Files dizisi ekranlara geri döndü! Mulder ve Scully’nin heyecan dolu maceraları devam ediyor…

x-files-2016

Özellikle hafta içi akşam saatlerini birçoğumuz televizyon karşısında geçiriyor. Bu süre içerisinde yerli kanallar arasında dolaşıp duruyoruz. Uzun reklamlardan, klasikleşmiş Türk dizisi senaryolarından sıkılanlar soluğu yabancı dizilerde alıyor. Televizyon ekranını Hollywood görkemi ile buluşturan yeni akım diziler herkese hitap eden kategorilerle karşımıza çıkıyor.

İşte efsane dizi The X Files, popüler dizi kültürünün mihenk taşlarından biri.

1993’te ilk bölümü yayınlanan ve 9 sezonluk yayın hayatı boyunca pek çok yapıma ilham veren The X-Files 16 Emmy, 5 Altın Küre, 1 Peabody dahil olmak üzere pek çok ödül aldı. Son bölümünün yayınlanmasından 13 yıl sonra ekranlara geri dönen Mulder ve Scully, gizli kalmış olayları araştırmaya devam edecek!

İkonik dizi, orijinal kadrosuyla 6 bölümlük özel bir televizyon serisi ile FOX Crime ekranlarına dönüyor. Biri inançlı biri şüpheci olan iki FBI ajanı Fox Mulder ve Dana Scully gizli güçler onların tüm çalışmalarını engellemeye çalışırken, garip ve açıklanamayan olayları araştırıyorlar. Ünlü aktör David Duchovny’nin canlandırdığı Mulder ve Gillian Anderson’ın canlandırdığı Scully, açıklanamayan X-Files şeklinde belirttikleri dosyaları araştırırken cevapların paranormal fenomenlerde gizli olduğunu görüyorlar. Mitch Pleggi yine Mulder ve Scully’nin yöneticisi Walter Skinner, William B. Davis ise sigara içen adam rolüyle geri dönüyor olacak. İnanmak isteyenler için gerçek hala oralarda bir yerlerde!

Efsane dizi The X Files, Salı günleri saat 06:00’da Amerika’yla aynı anda  Fox Crime’da!

Meleklerimiz, diğer dizi tavsiyelerimiz için BURAYA TIK!

Paylaş.

Yorum Yazın