Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

En Çok Kullanılan Telefon Uygulamaları

0

Akıllı telefonunuza yükleyecek uygulama arıyorsanız, bu yazımızı okumalısınız. Mesajlaşmaktan sosyalleşmeye, tatilden eğlenceye kadar bir akıllı telefonda olması gereken 9 uygulamayı sizler için derledik. Tavsiye ettiğimiz bu uygulamalar ile hayatınız kolaylaşacak.

1. Whatsapp: Facebook tarafından satın alınan Whatsapp, telefonunuzda mutlaka olmalı. Bu uygulama sayesinde arkadaş ve akrabalarınızla anında iletişim kurabilirsiniz. Yakın dönemde sesli görüşme özelliğinin de geleceği konuşuluyor.

2. Yemeksepeti: Dışarıdan yemek siparişi vermeyi kolaylaştıran bir uygulama. Semtinizdeki her türlü restorana saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Yemeksepeti, yemek yapmaya vakti olmayanlar için ideal.

3. Yandex Navi: İstanbul ve büyük şehirlerimizde navigasyon desteği veren bir harita uygulaması. Yandex Navi, araba sahibi olan herkesin cep telefonunda bulunması gereken bir uygulama.

4. Swarm: Bu uygulama sayesinde kim hangi mekanda takılıyor onu öğrenebilirsiniz. Sizinle aynı mekanlara gelen insanlara ulaşabilir, kendi profilinizi oluşturup gittiğiniz mekanları insanlara bildirebilirsiniz.

5. Skype: Artık bir klasik haline gelen Skype, sesli görüşme konusunda en iyi uygulamalardan biri. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle Skype’ı kullanarak görüşebilirsiniz. Şehir dışında veya yurtdışında iken en çok kullandığımız uygulamalardan biridir.

6. Shazam: Bu uygulama sayesinde sevdiğiniz ama ismini bilmediğiniz şarkıları bulabilirsiniz. TV’de ya da internette bir videodaki müziğe denk gelince uygulamayı açın ve dinletin. Saniyeler içinde, Shazam size şarkının ismini bulacaktır.

7. RePost: Instagram’da repost yani başkalarının paylaşımlarını paylaşma özelliği için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Instagram’da olmayan bir özelliği hayatımızı sokan RePost uygulaması sayesinde, Instagram kullanmak daha eğlenceli bir hal alıyor.

8. Dropbox: Dosyalarınızı online ortamda depolamak için en iyi uygulama olan Dropbox, size online bir flash bellek yaratıyor. Belgelerinizi, videolarınızı ve resimlerinizi burada saklayabilirsiniz.

9. Facebook Messenger: Facebook’taki arkadaşlarınızla anlık mesajlaşabileceğiniz Facebook Messenger, Whatsapp ile birlikte bu alandaki en iyi uygulama diyebiliriz. Facebook’u aktif olarak kullanıyorsanız, oradaki arkadaşlarınızla ile anlık olarak yazışmak için Facebook Messenger kullanın.

Paylaş.

Yorum Yazın