Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

En Popüler 4 Teknoloji Aksesuarı Tavsiyesi

0

Teknoloji hayatımızın her noktasında bizi etkisi altına almış durumda. Özellikle cep telefonları hayatımızda inanılmaz bir yer kaplıyor. Öyle ki bu telefonlar sayesinde dünyanın öbür ucundaki insanlarla görüntülü konuşabiliyor, yeni bilgilere ulaşabiliyor, iş görüşmeleri yapabiliyor, alışveriş yapabiliyorsunuz. Bazı aksesuarlarla da kullandığınız teknolojiden daha kolay şekilde yararlanabiliyor ya da yararlanma kalitenizi arttırabiliyorsunuz.

tasınabilirsarjaleti

Taşınabilir Bataryalar

Akıllı telefonların en can sıkıcı özelliği şarjlarının çok çabuk bitmesidir. Özellikle şarjı bir hafta dayanan telefonlara alışan bir nesil için bu şarj meselesi oldukça can sıkıcı oluyor. Sıkıntılar yaşandıkça teknoloji dünyasında çözümler de hızlı bir şekilde geliyor. Taşınabilir bataryalar ile telefonlarınızı gün içerisinde şarj edebilirsiniz. Böylece asla yarı yolda kalmazsınız. Özellikle kamp, festival gibi şarj etme olanağınızın bulunmadığı yerlerde bu bataryalar çok işinize yarayacak.

cift_mercek

Çift Mercek

Akıllı telefonların kaliteli kamera çekimleri ile fotoğraf makinelerinin kullanımı da azaldı. Özellikle yeni çıkan mercekler ile fotoğraflarınıza çok farklı hava katmanız mümkün. Tek yapmanız gereken bu mercekleri telefonunuzun tepesine takmak ve fotoğraf çekilecek bir şeyler bulmak.

nes-controller

Oyun Konsolu

Hem oyunlardan hem de telefonundan vazgeçemeyenler için işte müthiş bir aksesuar daha. Cep telefonlarına uyumlu olarak üretilen oyun konsolları sayesinde ev kalitesinde oyun oynayabileceksiniz.

sugecirmeyenkaplar

Suya Dayanıklı Telefon Kılıfları

Suya düşen telefonların bir daha hayata dönmesi pek kolay olmuyor. Özellikle de denize düşmüşse. En iyisi hayatınızı kurtaracak bu kılıflar sayesinde siz kendinizi de telefonunuzu da güvenceye alın. Islak ellerle istediğiniz kadar telefonunuzu kurcalayabilirsiniz.

Paylaş.

Yorum Yazın