Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

Etkinlik Tavsiyesi: Annelere Tavsiyeler

0

“Çocuğuma nasıl rehber olabilirim?” semineri ebeveynlere yol gösteriyor… Seminer çocuk yetiştirirken karşılaşılan sorunlara ışık tutuyor.

anne-kız

Çocuk yetiştirirken karşılaştığımız sorunları çoğu zaman tek başımıza aşıyoruz fakat bazı durumlarda dışarıdan desteğe ihtiyaç duyabiliyoruz. Kadıköy Belediyesi kültür sanat aktiviteleri kapsamında biz ebeveynleri de unutmuyor.

Maltepe Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen anne-baba bilinçlendirme konulu “Çocuğuma nasıl rehber olabilirim?” semineri 11 Şubat 2016 tarihinde Caddebostan Kültür Merkezi, A Salonu’nda gerçekleştirilecek. Katılımın ücretsiz olduğu seminerde Maltepe Üniversitesi Öğr. Gör. Gülçin Karadeniz moderatörlüğü üstlenerek, anne babalara tavsiyelerde bulunacak.

“Çocuğun hem psikolojik hem de fiziksel bakımdan sağlıklı gelişiminde aile içindeki psikolojik atmosfer belirleyici bir rol oynar. Bu atmosfer, anne babaların çocuk yetiştirme tutum ve davranışlarını kapsar. Özellikle kişilik gelişiminin büyük ölçüde şekillendiği erken çocukluk yıllarında anne babaların çocuklarına karşı uyguladıkları tutumlar daha da önemlidir. İki saat sürecek eğitimde ebeveynlere bilgiler verilmesi planlanmaktadır.”

Tüm meleklerimize tavsiye ediyoruz…

 

Paylaş.

Yorum Yazın