Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

FRANSA VİZESİ ALMAK ARTIK ÇOK KOLAY

0

 

tavsiye-melekleri-vize

Kış mevsiminde görülmesi gereken ülkelerin en başında Fransa bulunuyor.

Yılda yaklaşık 82 Milyon turisti ağırlayan bu kültür başkentini ziyaret etmeyi düşünen Meleklerimiz için çok faydalı #tavsiye’lerimiz var 🙂

 


Eskiden zor alınan, günlerce uğraşılan ve insanın hem sabrını zorlayan hem de hevesini kıran vize işlemlerini Meleğimiz Yeşim yakın bir zamanda deneyimlemiş.

Yeşim Melek blogunda, vize konusunda eskisi gibi zorlukların yaşanmadığını ve yeni uygulamalarla birlikte işlemlerin hız kazandığını da yazısına eklemiş.

İstanbul’da yaşayanlar bilir bütün konsolosluklar  genellikle Avrupa yakasında toplanmıştır ama Yeşim’in size güzel bir haberi var. Eğer Anadolu yakasında oturuyorsanız yazısında bahsettiği vize merkezinin Altunizade şubesinden işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. En güzel haber de park yeri aramadan şubenin ücretsiz parkından faydalanabilecek olmanız.

 

Daha bunun gibi güzel haberler ve ayrıntılar Sevgili Yeşim’in blogu Nilsmum ’dan ulaşabilirsiniz. Seyahat rotanızı değiştirmeden yeni yerler keşfetmeye, vize engelini düşünmeden planlar yapmaya başlayın:)

Bu güzel ve faydalı paylaşımı için Yeşim’e teşekkür ediyoruz : )продвижение сайта

Paylaş.

Yorum Yazın