Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

#KadınlarGünündeBen

0

tavsiye-meleği

Sevgili Tavsiye Meleği,

8 Mart Kadınlar Günü’nde  seni bizlerle, bugüne kadar bir kadın olarak hangi zorlukları yaşadığını ve bu zorlukların üstesinden nasıl geldiğini paylaşma davet ediyoruz.

Biz kadınlar; çalışan ya da bekar anneler, ev kadınları, emekliler, öğrencileriz.  Bazen yolumuza devam edebilmek için, bizimkine benzer sorunlarla karşılaşmış olsa da azimle yoluna devam edip zor günleri arkasında bırakmayı bilen kadınların ilham verici hikayelerini duymaya ihtiyacımız oluyor!

Bu nedenle 8 Mart Kadınlar Günü’nde kadınlar olarak ne gibi zorluklarla karşılaştığımızı ve bunlarla nasıl mücadele ettiğimizi birbirimizle paylaşıyoruz.

Kendi hikayeni bizimle paylaşmak istersen Tavsiye Melekleri Forum’unda göreceğin #KadınlarGünündeBen başlığına yazabilir ya da TavsiyeMelekleri.com sitesindeki #KadınlarGünündeBen yazısına yorumlarını bırakabilirsin.

Ben bir sosyal kelebeğim diyenlerin de, #KadınlarGünündeBen hashtagiyle kendi deneyimlerini sosyal medya aracılığıyla paylaşarak bize ilham vermelerini bekliyoruz.  Hikayenizi bizimle paylaşın, yazınızı  www.tavsiyemelekleri.com’da  yayınlayıp sesinizi büyük kitlelere duyuralım!

Paylaş.

Yorum Yazın