Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

KEDİ SAHİPLENMEK İSTEYENLERE TAVSİYELER!

0

KEDİ-SAHİPLENECEKLERE-TAVSİYELER

Yumuşacık tüyleri, keyifli mırıltılarıyla kediler evimizi sıcacık bir yuvaya dönüştüren bireylerden biri. Yazın bu güneşli günlerinde bahçelerde kelebekler peşinde koşan kedi yavrularına sıkça rastlamaya başladık.

O minnoş patileri gördüğümüz anda onları kucaklayıp eve götürmek istiyoruz. Özellikle de çocuklarımız, kedi, köpek, kuş , balık ne görürlerse alıp eve götürmek, bu şirin arkadaşlarıyla oynamak istiyorlar. Peki kedi sahiplenmek bu kadar kolay mı?

Kediler çok tatlı keşke evimizde bizimle oynayacak, TV izlerken kucağımızda mırıldanacak bir kedimiz olsa diyoruz ama evcil hayvanlara bakmanın da bir bebek büyütmek kadar sorumluluk gerektiren bir şey olduğunu unutmamalıyız.

“Ben her şeyi göze aldım, bir kedim olsun istiyorum” diyorsanız Bal Köpüğü Tasarım adlı blogunda harika konulara değinen Merve Gizem Oluş’un kediler hakkındaki tavsiyelerine mutlaka kulak verin!

Merve’nin kişisel deneyimlerine BURADAN ulaşabilirsiniz. Kendisine bu  güzel #tavsiyeler için teşekkür ediyoruz…

Bir faydalı #tavsiye de bizden! Kedi, köpek ya da kuş fark etmez. Eğer bir evcil hayvanınız olsun istiyorsanız para ile satın almak yerine güvenilir kaynaklar üzerinden sahiplenmeyi tercih edin. İnternette bir çok barınak gönüllülerine ve hayvan sahiplenme forumlarına rastlayabilirsiniz!

 

 

 

Paylaş.

Yorum Yazın