Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

KIŞIN EN EĞLENCELİ AKTİVİTESİ ÖRGÜ

0

tavsiyemelekleri-melistezcan

 

Kışın havaların soğuk olması bahane, rengarenk, boyunluklar, atkılar şahane. Kışın takabileceğimiz en güzel aksesuarlar atkı ve boyunluklar. Şimdi bunları istediğiniz gibi kendiniz de örebilirsiniz, hem de dilediğiniz renklerde…

 

 

Nasıl mı? Bu sorunun cevabı sevgili Melis Tezcan’ın blogu olan Önce Kadın Sonra Anne’de. Melis Tezcan, Gökkuşağı Renklerle Basit Örgü yazısında sizi de çok heveslendirecek kadar kolay bir boyunluk modeli paylaşmış. Fotoğraflarını görünce siz de bayılacaksınız.

 

Kış zaten renksiz bir mevsim. Onu aksesuarlarınızla renklendirmek istiyorsanız hemen alın şişleri elinize ve örmeye başlayın. “Yok ben renkli sevmiyorum” derseniz de dilediğiniz renkleri seçin ve Sevgili Melis’in kolay örgü #tavsiyesi ile kendi boyunluğunuzu kendiniz yaratın.

 

Melis Tezcan geçen yıl da ördüğü ve severek kullandığı boyunluğunu 1 yumaktan, 7 numaralı şiş ile 70 ilmek örerek bitirmiş. Siz de elbette kendi zevkinize göre istediğiniz gibi örebilir ve kışı bu keyifli aktivite ile geçirebilirsiniz.

 

Sevgili Melis, örgü örmenin en güzel yanının da televizyon karşısında atıştırmayı engellediğini belirtmiş. Çok haklı değil mi? Bu güzel yazının devamını ve güzel örgü modelini Önce Kadın Sonra Anne blogundan okuyabilirsiniz.

 

Sıcacık kış günleri sizleri bekliyor Melekler, hadi iş başına!раскрутка

Paylaş.

Yorum Yazın