Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

Kışlık Beyaz Stil Tavsiyeleri

0

beyaz-giyim-kuralları

Geçmişte gardırobumuzda bulunan beyaz parçalar genellikle yaz aylarına aitti. Son yıllarda moda tasarımcılarının kış koleksiyonlarında da yoğun bir şekilde beyaza yer vermesiyle yükselen trendler arasına girdi.

Beyaz jean trendiyle alıştığımız ışın beyaz giyme modasını uygularken hata yapmamak için uymamız gereken bazı stil kuralları var.

Sizler için baştan aşağı beyaz parçalarla oluşturulan kombinlerin şıklık sırlarını ve asla yapmamanız gerekenleri derledik…

Bej gibi açık renkli parçalarla beyazları kombinleyin! Krem rengi kaşmir bir kazak ile kontrast yaratan dokuya sahip beyaz jeanler muhteşem bir  uyum yakalıyor.

bej

Sofistike bir stil yaratmak için dikişli parçaları seçin. Alt-üst beyaz takımları tercih ederken dikkat etmeniz gereken tek şey giysilerinizin tam üstünüze göre olması. Biraz büyük ya da bir beden küçük herhangi bir parça üzerinizde pek hoş durmaz.

winter-whites-melofie-jeng-1-h724

Beyaz kıyafetlerinizi boş bir tuval gibi düşünün ve üzerini güzel aksesuarlar ile süsleyin. Desenli şallar, büyük kolyeler unutulmaz stiller yaratmanıza yardımcı olacak.

winter-white-tyler-joe-1-h724

Beyaz parçalarla kontrast yaratacak koyu renkli ayakkabıları tercih edin. Canlı renkler çok daha güzel bir stil yaratır. Kobalt, mercan ve basic siyah ayakkabıları deneyebilirsiniz.

5a21a30bbe941db9cd23d9cbf17ab5cb

Sadelikten vazgeçmeyin! Sade ve klasik parçaları kombinleyerek her zaman şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Beyaz parçaları, farklı tarzda olsalar bile mutlaka birbirleri ile kombinlemeyi deneyin, ortaya çıkan stile bayılacaksınız!

beyaz

 

 

 

 

 

Paylaş.

Yorum Yazın