Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

MARKET ALIŞVERİŞİ İÇİN TAVSİYELER!

0

market-alışverişi-için-tavsiyeler

Ev idaresiyle ilgili her şeyde olduğu gibi market alışverişi de biz kadınların üzerindeki bir vazife. Süt bitmiş mi? Hangi sebzeyle ne yemek yapılacak? Akşam için bir şeyler lazım mı ? Evde nelere ihitiyaç var? sorularının tüm cevaplarını bol çeşit seçeneği ile bulabildiğimiz büyük marketler uğrak noktamız haline geldi. Özellikle pazar günü aktiviteleri arasında kendine yer edinmeyi başaran market alışverişi için sizlere birkaç önerimiz var.

İşte #TavsiyeMelekleri’nden market alışverişi yapacaklara #tavsiyeler!

1- Market alışverişine boş bir mideyle gittiğiniz zaman gördüğünüz her şeyi yemek isteyeceğinizi bilin!

giphy

2- Bu tavsiyemiz bekar meleklerimize gelsin 🙂 “Amaan markete gidiyorum zaten” diyerek evden pijamalar ve dağınık saçlarla çıktığınızda market reyonları arasında böyle bir yakışıklıyla karşılaşmanız mümkün!

giphy (1)

3- Markette spor yapılamayacağını kim demiş? Uzun reyon koridorlarında dolaşırken yürüyüş ve kardiyo yapabilir, sebzeleri seçerken futbol pratiği yapabilirsiniz…

giphy (2)

4- Markette çalan müziğe kendinizi kaptırıp reyonlar arası hayallere dalmayın! Siz bir rock star gibi dans etmek yerine şarküteri reyonundan Ezine peyniri alın.

giphy (3)

5- İhtiyacınız olandan fazlasını almaya korkuyorsanız markete tek başınıza gidin. Aksi halde sepete herkes bir şeyler atıyor olacak.

giphy (5)

6- Migros‘larda hafta sonu yapılan tadım aktivitelerinin ve promosyonların bağımlısı olduk. Özellikle pazar sabahları kahvaltıdan önce Migros’a gidenler hem karlı bir alışveriş yapıyor hem de yalnızca kuş sütünün eksik olduğu bir kahvaltı sofrasına oturuyor!

5277138b697ab01c58009f02._w.540_s.fit_

7- Buz dolabı tamamen boşaldığında “Şimdi markete kim gidecek?” diye söylenmeye başlıyorsanız Sanal Market imdadınıza yetişiyor! BURAYA TIK‘layarak Migros Sanal Marketi ziyaret edebilir ve zengin ürün skalasından istediğinizi seçebilirsiniz…

Meleklerimiz, market alışverişi tavsiyelerinizi bekliyoruz…

Paylaş.

Yorum Yazın