Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

OKUNMASI GEREKEN 5 DERGİ TAVSİYESİ

0

 

pinargencal

 

Meleklerimizden Pınar Gencal sizler için okunması gereken 5 dergi #tavsiye ediyor;

 

1.Dekorasyon için Instyle Home; çünkü gereksiz reklamlar yerine her zaman ilgimi çekecek ürünlere ve bol miktarda kaliteli fotoğrafa yer veriyor. Özellikle ünlülerin evlerinin paylaşıldığı sayfalar kesinlikle favorim.

2.Moda için Vogue Turkey; çünkü gelmesini heyecanla beklediğimiz, nefeslerimizi tuttuğumuz efsane Vogue dergisinin gerçeğini çok fazla aratmıyor. Modayla ilgili aradığım her şey overdose şekilde sunuluyor. Bu yüzden her sayısını özenle saklayıp biriktiriyorum.

3.Güzellik dergisi olarak; Şah Yaycı’nın yönetimindeki New Beauty çok başarılı. Senelerdir sektörde eksikliği hissedilen bir konu olan güzellik ürünleri, bakım, estetik ve bu konudaki teknolojik yenilikleri bu dergiden öğrenebiliyorum.

4.Bebek ve çocuk dergisi olarak; Anne Bebek çok başarılı. Bir anne olarak kafamdaki soruların cevaplarını bulabildiğim, bebeğimle ilgili yeni ürün tavsiyelerini takip edebildiğim bir dergi.

5.Yemek dergisi tercihim de senelerdir sektörde var olan, annemden bana da bir alışkanlık olarak geçen Sofra dergisi… Tarifleri her ev hanımının denemek isteyebileceği, ölçüleri tutarlı ve fotoğrafları da görsel olarak kaliteli.

Meleğimiz Pınar Gencal‘a bu güzel tavsiyeleri için teşekkür ediyoruz 🙂seo оптимизацией

Paylaş.

Yorum Yazın