Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

PASTA TADINDA NEFİS BİR KEK TARİFİ

0

Hayatı bazen keyif için yaşarız. Bunların öyle çok büyük keyifler olmasına da gerek yoktur. Bazen fırından gelen iştah açıcı bir koku, bazen de ocakta fokur fokur demlenen bir çay. Bir de bu çayın yanında harika bir kremalı havuçlu kek varsa…

Sizler için Sevgili Gülsev Çetinkaya’nın blog sayfasına gittik ve kışa yakışan bir sebzenin tatlı ile birleşip tadına doyulmaz bir lezzet haline gelen kremalı havuçlu kekin tarifini okuduk, üstüne bir de bu kekin fotoğraflarını görünce, bu tariften muhakkak bahsetmeliyiz dedik. 

Havuçlu kek zaten hepimizin çok sevdiği bir lezzet, üzerinde bir de krema olunca, tadına doyulmaz bir lezzet şöleni oluyor. Kekin ve kremanın tarifini detaylı bir şekilde bulacağınız bu yazıyı okuduktan sonra mutfağa yönelip yumurtaları, çırpıcıları hazırlamak isteyeceksiniz.

Hem kek hem de pastaseverlere hitap eden bu tarif aynı zamanda kalabalık gruplar için de ideal. Bu paylaşım sayesinde kek tariflerinize yeni bir sayfa ekleyebilirsiniz.

Sevgili Gülsev’in detaylı ve sıcak tarifiyle kremalı havuçlu keki siz de yapabilirsiniz. Bu tatlı paylaşımı ve #tavsiye’si için Gülsev Çetinkaya’ya çok teşekkür ederiz 🙂продвижение

Paylaş.

Yorum Yazın