Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

Purenish’ten Kendin Yap Tavsiyesi!

0

Meleklerimiz, Sevgili Purenish’in bizlere hem hediye edebileceğimiz hem de kendi evimizin dekorasyonuna renk katabileceğimiz bir tavsiyesi var!

kendin_yap_tavsiyesi

Spontane gelişen hayatlara bir örnekti bugünüm. Akşamın 7’sinde karar verilip konser bileti alınıp, gece ikiye kadar ayakta kalmak hep yaptığım şeylerden biri değildir. Fakat bir hayatın bu şekilde ne kadar eğlenceli olduğunu da bir kez daha anlamış oldum bugün.

Daracık konser alanı, sahnede güzel sesli bir kadın dinleyince pek umurunuzda olmuyor. Gözlerinizi kapadığınızda kulaklarınızda müzik ve zihninizde sadece duygularınızın size yansıttığı görsellik oluyor. Dinleti zevk vermeye başladığında ise ağlayabilecek kadar zirvelere ulaşabiliyorsunuz. İşte ben tamda bunu yaşadım bugün:)

Aslında çok heyecanlıydım eve bir an önce gitmeyi istiyordu içim. Çünkü Kaptan Mağara Adamını isteyen arkadaşımın siparişini hemen iletmek istiyordum kendisine. Hem de sipariş için gereken malzemelerimi bugün tamamlamışken… Fakat güzel sesli kadın akşamımı doldurmalıydı… Kendisini bayadır takip edip bir türlü dinleme fırsatını bulamamıştı kulaklarım:)

Önümüzdeki hafta içi en yakın arkadaşımın doğum günü ve güzel müzik CD’si ile kendim yapabileceğim bir hediye yapmak istedim. Kendimden bir şeyler olmasını istediğimden aşağıda gösterdiğim şekilde bir hediye hazırladım. Odasında çok güzel duracağından eminim. Sizlerin de deneyebilmesi için paylaşmak istedim. Hediye olarak yapmayı düşünmeseniz bile, kesinlikle odanızda mükemmel duracak bir aksesuar! (Aşağıda daha ayrıntılı yapım şeklini ve etapları takip etmeniz yeterli)

hobi asamalari

Paylaş.

Yorum Yazın