Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN 5 KULLANIŞLI HEDİYE

0

tavsiye-melekleri-sevgililer-gunu-hediyesi

Meleklerimizden alışveriş tutkunlarının vazgeçilmez adresi Vitringez.com’un Kurucu Ortağı Natali Yeşilbahar, sevgiliniz için alabileceğiniz en kullanışlı 5 hediye #tavsiye’si veriyor. 

14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kaldı. Yılın bu en romantik günü için hazırlıkları ile birlikte, biz kadınlar için de “ne giysem” ve “ne hediye alsam” telaşesi başladı.

Erkekler için Sevgililer Günü hediye seçenekleri olarak rengarenk çiçekler ve en tatlı peluşlar çoktan vitrinlerde yerini alsa da, biz kadınlar için sevdiğimiz erkeğe hediye seçmek biraz daha zor.

Konu erkeğe hediye almak olduğunda siz de zorlanıyorsanız ve hediyenizi henüz seçmediyseniz, bu Sevgililer Günü’nde bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? Romantik hediyeleri unutun ve sevgiliniz için kullanışlı hediyeler seçin. Böylece yılın sadece belli günlerinde kullanacakları değil, her an yanlarında taşıyacakları seçimler de yapmış olursunuz.

tavsiyemelekleri-sevgililergunuhediyesi

Saat

Saatler, erkeklerin en çok kullandığı ve özen gösterdiği aksesuarların başında gelir. Sevgilinize alacağınız hem kullanışlı hem de şık bir saatle onun tarzını tamamlarken, randevularına geç kalmamasını da sağlayabilirsiniz.

Cüzdan

Kullanışlı hediye demişken, cüzdanlardan bahsetmemek olmaz. Erkek şıklığının önde gelen parçalarından olan cüzdanlar, Sevgililer Günü hediyesi için de oldukça güzel bir alternatif. Seçtiğiniz cüzdanın içine ikinizin birlikte olduğu bir fotoğrafı koyarak, hediyenizi daha sürprizli bir hale de getirebilirsiniz.

Akıllı bileklik

Erkeklerin sıklıkla tercih ettiği aksesuarlardan biri de bileklikler. Hem teknoloji hem de aksesuar trendleri arasında hızla yükselen akıllı bileklikler ise, sezonun bileklik tercihlerinin başında geliyor. Bu Sevgililer Günü’nde sevgilinizin yaşam tarzına en uygun akıllı bilekliği seçerek; hem hayatını kolaylaştıracak, hem trendy, hem de oldukça düşünceli bir hediye verebilirsiniz.

Kulaklık

Müzik sevgilinizin hayatının bir parçası ise eğer; bu sezon işlevselliğinin yanında trendy bir etki de kazanan kulaklık, onun için alacağınız en keyifli hediyelerden biri. Farklı renklerde ve tarzlarda tasarlanan kulaklıklardan birini seçerek onu çocuklar gibi mutlu edebilirsiniz.

tavsiyemelekleri-sevgililer-gunu-hediyesi

Çorap

Hem esprili hem de oldukça kullanışlı bir hediye alternatifi arıyorsanız; rengarenk çoraplar tam bu noktada imdadınıza yetişiyor. Trend bir alternatif olan renkli çoraplarla, sevgilinizin tarzına keyifli bir dokunuş yapabilir; çiftler için özel olarak tasarlanan çoraplarla aşkınızı neşeyle kutlayabilirsiniz.

 

Meleklerimizden Natali Yeşilbahar‘a birbirinden güzel tavsiyeleri için teşekkür ediyoruz : )

 topod

Paylaş.

Yorum Yazın