Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

Sevgililer Günü İçin Burçlara Göre Hediye Tavsiyesi

0

Sevgililer gününün yaklaşması ile birlikte hediye arayışları da başladı. Doğru hediyeyi bulmak için saatlerce gezmek, mağaza mağaza dolaşmak istemeyenler için burca göre tavsiyeler oldukça işe yarar.

Koç Burcu

Koç burcu erkeklere alınabilecek en iyi hediye, spor malzemeleri ve kıyafetleri. Çünkü koç burçlarının ortak özellikleri, sabırsızlıktır. Aldığınız hediyeyi en kısa sürede kullanmak isterler.

Koç kadınına ise evde kullanabileceği bir hediye almak oldukça doğru bir seçim olacaktır. Kahve içmekten hoşlanan kız arkadaşınıza bir kahve makinası alarak onu mutlu edebilirsiniz.

Boğa Burcu

Kaliteden hoşlanan boğalar için en doğru hediye bir kol saati ya da gözlük olacaktır. Eşyaların değerine önem veren bu burç, her şeyin kalitelisinden hoşlanır.

Kaliteli bir aksesuar da boğaları oldukça mutlu eder; boğa burcu kadınlar için kaliteli bir çanta ya da ayakkabı, erkekler için ise kol düğmesi ya da kravat iğnesi tercih edebilirsiniz.

İkizler Burcu

İkizler burcu, eğlence ve iletişimden hoşlanır. Oyun oynamaktan oldukça hoşlanan ikizler burcu erkeği için bilgisayar oyunlarına ya da kutu oyunlara yönelebilirsiniz.

Seyahat etmekten oldukça hoşlanan ikizler kadınına ise seyahat çantası ya da pasaport kabı alabilirsiniz.

Yengeç Burcu

En duygusal burçlardan biri olan yengeç, kalbine dokunacak hediyelerle mutlu olur. Kendi emeğinizle yapacağınız bir hediye, onları mutlu etmek için yetecektir.

Kendinizce tasarlayacağınız bir tablo ya da ellerinizle hazırladığınız bir kahvaltı, paranın satın alabileceği birçok hediyeden daha değerlidir.

Aslan Burcu

Egosu en yüksek ve gösterişi en çok seven burç olan aslanlara hediye almak oldukça zordur. Lüks bir yerde yiyeceğiniz akşam yemeği ile aslan burcunu mutlu edebilirsiniz.

Hediye almak için ise mutlaka gösterişli ürünlere yönelmelisiniz. Özel bir kahve takımı ya da tasarım bir satranç seti ile kalplerini fethedebilirsiniz.

Başak Burcu

Hediyenin fiyatından çok kullanışlılığına önem veren başak burcu için, günlük yaşamında kullanabileceği hediyeler doğrudur. Deri bir eldiven ya da saat güzel seçimler olacaktır.

Başak burcunun düzene olan sevgisi nedeni ile bir kitaplık ya da masa düzenleyici aksesuarlar da hediye edebilirsiniz.

Terazi Burcu

Egzotik veya antika hediyeler, terazi burcunu en mutlu edecek tercihlerdir. Geçmişten kalan her türlü eşyadan hoşlanan teraziler için, bit pazarlarını da ziyaret edebilirsiniz.

Antika bir masa telefonu ya da evde süs olarak kullanabileceği çinili biblolar ile terazi burçlarını sevindirebilirsiniz.

Akrep Burcu

En zor hediye seçilen burçlardan biri olan akrepler, yoğun duyguları ve karmaşık yapıları ile doğru tercih yapmayı zorlaştırıyor.

Ayrıcalıklı ortamlardan hoşlanan akrepleri, seçkin bir mekanda yemeğe ya da bir müzayedeye götürebilirsiniz. Doğaya ve doğaüstüne de oldukça meraklı olan akreplere bir teleskop da alabilirsiniz.

Yay Burcu

Seyahat etmekten en hoşlanan burçlar arasında olan yaylar için kısa bir kaçamak en doğru hediyedir. Eğer bütçeniz kısıtlı ise, seyahat ve doğa dergilerine abonelik ya da seyahat çantası alabilirsiniz.

Bakabileceğine inanıyorsanız, dekoratif bir akvaryum ya da balık da alabilirsiniz. Yay burçları hayvanlarla oldukça ilgilidir.

Oğlak Burcu

Günlük hayatında kullanabileceği hediyelere değer veren oğlaklara, ofiste ya da evde kullanabileceği hediyeler almak mantıklıdır. Şık bir mektup açacağı ya da kum saati tercih edebilirsiniz.

İş yaşamında giyebileceği bluz ya da gömlekler ile masa lambası gibi seçimler de oğlakları mutlu edecektir.

Kova Burcu

Teknolojiye ve futuristik olan eşyalara oldukça meraklı olan kovalara, bilgisayar aksesuarları ya da son teknoloji kablosuz kulaklıklar hediye edebilirsiniz.

Bilgisayar oyunu, uzaktan kumandalı oyuncaklar ya da drone da tercih edebilirsiniz.

Balık Burcu

Düşünce dünyasında yaşayan balıklar için en sevdiği yazarın kitapları ya da mistik öğeler barındıran hediyeler almalısınız.

Harry Potter ya da Yüzüklerin Efendisi gibi dünyaca ünlü serilerin yanı sıra, Mesnevi gibi daha içsel yapıtları da armağan edebilirsiniz.

Paylaş.

Yorum Yazın