Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

SICAK BİR ÇAY VE DAHA FAZLASI…

0

tavsiyemelekleri-cayaski

Bir çay severi sadece başka bir çay sever anlayabilir. Çünkü çay, keyiftir, ilhamdır, sohbettir, anıdır.

Bizi birbirimize yakınlaştıran çay hikayelerini, çay mekanlarını ve çay #tavsiye’lerini paylaşan sevgili, Elif Evren’nin cayaski.com adlı sayfasına konuk oluyoruz 🙂 

Sayfadaki yazı yeni bir mekanı anlatıyor.

Bu mekanın adı: Cafe Naftalin K. Kafe, Balat’ta sıcak bir bardak çay, huzur ve sevimli kediler vaat ediyor. Yazıyı okudukça kafede oturuyor ve çaylarımızı yudumluyormuş gibi hissediyoruz, çünkü burası bir çayseverin aradığı her şeyi sunuyor.

 

Yazıda öğrendiğimiz bir detay da mekanın sonundaki K harfi. Bu harf, kitap, kedi, kahve… Kısacası aradığınız huzur neyse onu temsil ediyor. Yazıyı fotoğraflarla süsleyen sevgili Evren’in mekana dair bir başka keşfi de çayların yanında ikram edilen ev yapımı kurabiyeler. Belki de bu yüzden mekanda kendini müşteri gibi değil de misafir gibi hissettiğini belirtmiş.

 

tavsiyemelekleri-cayaski

Kafenin sahipleri aslında bir hayali gerçekleştirmişler Cafe Naftalin K’yı açarak. Kullanılmayan bir depodan retro bir kafe yaratmak herkesin başarabileceği bir şey değil ne de olsa.

 

Bu sıcacık mekanın havasını biraz da olsa solumak için sizleri de cayaski.com’a davet ediyoruz. Mekana gitmek için sabırsızlanırsanız, adresi ve diğer detayları da yazıda bulabilirsiniz.

 

Biz de sevgili Elif Evren’e bu çay tadında #tavsiye’si için teşekkür ederiz : )раскрутка

Paylaş.

Yorum Yazın