Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

SOSYAL MEDYADA DÜKKAN AÇMANIN YENİ YOLU : DIGOUT!

0

digout

Sosyal medyayı hepimiz çok seviyoruz. Özellikle de Instagram’da vakit geçirmeye, kendi fotoğraflarımızı yayınlamaya bayılıyoruz.

Her zaman yeniliği takip eden annelerin blog sayfası Teknolojik Anneler’de, Instagram’ın nasıl bir mobil pazarlama ağına dönüşeceğine dair bir uygulama yazısı okuduk ve paylaşmadan edemedik.

Uygulamadın adı DIGOUT. Bu uygulama Instagram’dan ürün satışı yapmanızı sağlıyor. Her zaman olduğu gibi satmak istediğiniz ürünün fotoğrafını çekiyorsunuz. Ürünü almak isteyen kredi kartıyla ödemeyi yapıyor, ürün kargolanıp yeni sahibine gidiyor ve alıcı ürünü beğendiyse ödeme satıcın hesabına gidiyor. Tüm bu işlemler boyunca da bildirimlerle sürecin tamamından haberdar olunabiliyor. İşte bu kadar kolay.

Uygulama teknolojik annelerin beğenisini kazanmış görünüyor. Mobil çağa uygun yenilikçi ve pratik olması da uygulamayı ön plana çıkarıyor elbette. DIGOUT, 4 Türk girişimci tarafından yaratılmış ve ortaya çıkması yaklaşık olarak 1.5 sene sürmüş. Yalnız küçük bir hatırlatma. Bu uygulama sadece Apple kullanıcıları için geçerli, en azından şimdilik. Android versiyonunun 2015 içinde tamamlanması planlanıyor.

Geleceğin alışveriş yöntemlerini keşfetmeniz için okumanız gereken harika bir paylaşım, öyle değil mi? Teknolojik Anneler’e bu güzel uygulama haberi ve #tavsiye’si için teşekkürler 🙂поисковая оптимизация что это

Paylaş.

Yorum Yazın