Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

Tavsiye Meleklerinin Tercihi Enterogermina

0

Sağlıklı bakteri içeren probiyotiklerin vücudumuz için önemini biliyoruz. Günlük hayatımızda probiyotiklerin en yoğun bulunduğu yiyecekleri tüketmeye gayret ediyoruz.

Günümüzde artık sağlıklı beslenme konusu konuşulduğunda probiyotiklerin de adı geçiyor. Tavsiye Meleklerinin probiyotik tercihi ise Enterogermina.

Mutluluk İçten Gelir.
Probiyotik Bu Yüzden Önemlidir.

İnsan bağırsağında ortalama 100 trilyonu aşkın ve 1,5 kilogram kadar mikroorganizma bulunur. Bağışıklık sisteminin %70’i ise bağırsakta yer alır. Bağırsakların kendi yapısı içerisinde hem yararlı hem de zararlı bakteriler vardır. Probiyotikler toksin madde üreten bakterilerin çoğalmasına engel olarak bağırsakların florasının korunmasını sağlar.

Bağırsaklarımızda yaşayan bakteriler tıpkı dünya üzerindeki insanlar gibidir.
İyiler ve kötüler daima bir çekişme halindedir. Antibiyotikler, stres, kötü beslenme veya zararlı maddelere maruz kalmak vücuttaki yararlı bakteri sayısını ciddi oranda azaltır. Bu elbette kötü bakterilerin işine gelir ve sayıları artar.

Bağırsak florasındaki bakteri dengesi bozulduğunda, tüm vücudumuz alarm vermeye başlar. Düzensiz tuvalete çıkmak, karın ağrıları, vücut direncinin düşmesi artan tehlikenin sinyallerinin en başında gelir. Böyle durumlarda yapılacak ilk iş, sayıları azalan iyi bakterileri probiyotikle desteklemekten geçer. Çünkü probiyotik, iyi bakterinin ta kendisidir.

Sindirim sistemini düzenlerken bağışıklık sistemini de destekleyen Enterogermina ile çocuklarımız için sağlıklı yarınlar vermemiz mümkün.

2 Milyar İyi Bakteri Bir Arada, Küçücük Bir Flakonda!
Enterogermina tam da böyle zamanlarda çocuğunuzu ve sizin kurtarıcınız olabilir. Her bir Enterogermina flakonunun içinde 2 milyar iyi bakteri, bozulan bağırsak dengesine sağlık kazandırmak için hazırdır. Tatsız, renksiz ve kokusuz olan sıvıyı çalkalamak ve kapağını kolayca açarak içmek, bağırsaklarda devam eden savaşı iyi bakteriler lehine çevirmeye yardımcı olur. Bağırsak florasının dengesi yeniden sağlandığında, yaşanan tüm olumsuz durumlar son bulur.


Çocukların sindirim sistemi problemlerinde dünyanın 1 numaralı tercihi olan Enterogermina’yı ilk kez Tavsiye Melekleri denedi. İki ay süreli Tavsiye Kanalı kampanyası döneminde; çocuklarının sindirim sistemi problemleri yaşadığı en zor anlarda bile, Enterogermina‘nın bağırsak florasını dengeleyici etkisini gördü ve hep yanında taşımak istedi.

Tavsiye Meleklerinin Enterogermina ile ilgili yorumlarını sizin için derledik.

 

Dünyanın bir numaralı probiyotiği Enterogermina; tatsız, kokusuz ve renksiz kıvamıyla Meleklerimizin favorisi oldu. Sizlere de, 4-10 yaş çocuklarınızda günde bir flakon Enterogermina kullanmanızı tavsiye ederiz.

Şifa Olsun…

Paylaş.

Yorum Yazın