Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

WATERNET TAVSİYE EVİNDE!

0

Vücudumuzun dörtte üçünü oluşturan su, sağlıklı yaşam için vazgeçilmez hayat kaynağı. Özellikle biz kadınlar için sihirli bir değnek vazifesi gören suyu maalesef çoğumuz az miktarda tüketiyoruz. Sağlıklı ve güzel bir cilt için, menstural dönemde baş ağrısını hafifletmek için, kilo vermek için kısacası bizim için önem taşıyan pek çok sağlık koşulu için bu kadar önemli olan sıvıyı daha kolay, daha lezzetli, daha ekonomik tüketmek önemli.

Tavsiye Evi’ne gelen tüm meleklerimizin mutlaka bir kez denediği ve tadından memnun kaldığı suyumuzun kalitesini Waternet Arıtma Cihazı’na teslim ettik. Hem su bitti, sucuyu ara derdine son verdik hem de tezgahımızın üstünde çok küçük bir alana yerleştirdiğimiz cihaz ile alandan tasarruf sağladık. İçimiz de rahat çünkü meleklerimize her üç ayda bir ücretsiz bakımı yapılan cihaz aracılığı ile hijyenik ve sağlıklı hayat kaynağı sunuyoruz.

Etkinliğimize katılan meleğimiz Banu Tozluyurt’un Waternet deneyimini kendi ağzından okumak için sizi ‘Banu’nun Dünyası‘a davet ediyoruz:)

Gebelerde ve Çocuklarda Sağlıklı Su Tüketimi

Paylaş.

Yorum Yazın