Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

Yağmurlu Havalara Stil Tavsiyeleri!

0

Yağmurlu havaların içinizi karartıp, şıklığınızı gölgelemesine izin vermeyin! İşte yağmurlu havalarda bile şıklığınızdan ödün vermeden konforlu giyinmenizi sağlayacak tavsiyeler!

yağmurlu gün stil önerileri

Kıyafetlerimizi seçerken bazı etkenleri göz önüne alırız. O gün kendimizi nasıl hissediyoruz? Nereye gideceğiz ? Ve tabii ki en önemli soru “Hava nasıl?”.  Havanın soğuk ve yağışlı olmasını bahane ederek, kimi zaman ne giydiğimize bakmadan sokağa atarız kendimizi. Bahanemiz hazır “Amaan bu havada insanın içinden giyinmek gelmiyor.” Oysa bizler kendimizi başkalarına beğendirmek için değil, kendimize olan saygımızdan ötürü güzel giyinmeyi ve bakımlı olmayı tercih ediyoruz.

Otobüs duraklarına, sokakta yürüyen insanlara uzaktan baktığınızda çoğunun üzerinde siyah ya da gri renklerin hakim olduğunu göreceksiniz. Kış aylarında sıkça karşılaştığımız kapalı ve yağmurlu gökyüzü, bizi baştan aşağı griye boyamadan önce  stilimizi biraz neşelendirmeye karar verdik.

İşte yağmurlu günler için stil tavsiyeleri!

Yağmur çizmeleri!

yağmur botu

Yağmur çizmeleri kadın-erkek herkesin dolabında olması gereken son derece konforlu parçalar. Son zamanlarda tasarımcılar ve hazır giyim firmaları yağmur çizmelerini ileri seviyelere taşıdı. İstediğiniz renk ve biçimde yağmur çizmesi bulabilirsiniz. İşe giderken bütün gün çizmelerle dolaşmak istemiyorsanız, çantanızda minik babetler taşıyabilir ya da ofiste ayakkabı bulundurabilirsiniz.

Şemsiye önemli!

şemsiye

Yağmur yağınca sokaktan aceleyle aldığımız plastik şemsiyeler yerine, kıyafetlerinizle uyumlu , kaliteli bir şemsiye edinin. Şemsiyenizin rengini yağmur çizmeleriniz ve paltonuzla uyumlu seçebilirsiniz.

Yağmurluk seçimi!

large_1365245587

Uzun zaman önce unuttuğumuz plastik yağmurluklar bugünlerde moda haftalarında fırtınalar estiriyor. Ünlü moda tasarımcıları hem şık hem de kullanışlı parçaları günlük hayata entegre etmenin yollarını bulurken, şık naylon yağmurluklar sezonun gözdelerinden. Renkli biyeli, şeffaf yağmurluklardan, yarı transparan şık odellere kadar birçok çeşidi çeşitli mağazalarda bulabilirsiniz.

Meleklerimiz, diğer stil tavsiyelerimiz için buraya TIK!

Paylaş.

Yorum Yazın