Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

YAZ GÜZELLİĞİNİ ARTIRAN 3 TAVSİYE!

0

Yaz aylarının sonuna geldik. Daha dopdolu bir Ağustos yaşayağız ama biz bu mevsimin geçişini yavaşlatmak istiyoruz. Peki ne yapabiliriz? Günlerimizi yaz sıcağının üzerimize serdiği rehavet yorganının altına saklanarak mı geçireceğiz? Tabii ki hayır! Yazın güzelleşeceğiz!

1- Bakımlı olmak şart!

7-kendinyap-güzellik-tavsiyesi-tavsiye-melekleri

 

Yazın sıcak günlerinde biz kadınların baş düşmanı istenmeyen tüyler ve bakımsız bir ciltten oluşan bir ordu. Bu orduya savaş açmak ve galip gelmek ise oldukça basit. Epilasyon için kullandığınız yöntem etkili ve pratik değilse güzellik merkezlerine gidebilirsiniz. Kapıdan muhteşem hissetmek garanti!

2- Elleri ve ayakları unutmayın!

blogger-image--1081864448

Yaz aylarında ellerimiz ve ayaklarımız neredeyse sudan çıkmıyor. Haliyle bakım ihtiyaçları da değişiyor. Manikür ve pedikür rutininizi yeniden düzenleyin ve en önemlisi ucu çıkan ojelerinizi silmeyi ihmal etmeyin!

Bu harika karpuzlu manikürü denemeye ne dersiniz?

3- Saçlarınız ışıldasın!

89823706_1217940_64965800x600

Yazla ilgili görüntüler zihnimizde belirdiğinde güneşin altında sırma gibi parıldayan saçları düşleriz. Ne yazık ki klor ve tuzlu deniz suyu saçların matlaşmasına ve dik güneş ışınları renginin açılmasına sebep oluyor.

Saçlarınız boyalı ise mutlaka saç rengini koruyan bakım kremlerinden edinin ve saç bakım maskesi uygulayın.

Deniz ve havusda vakit geçiriyorsanız yüzdükten sonra saçlarınızı normal su ile durulayın.

 

 

Paylaş.

Yorum Yazın