Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

YENİ YIL İÇİN 5 İYİ TAVSİYE

0

aysetolgaa

Meleklerimizden Klinik Aromaterapist ve Bütünsel Beslenme Uzmanı, Estetisyen Ayşe Tolga, sizler için, 2015’e özel  5 İyi #tavsiye’de bulunuyor.

İşte birbirinden değerli tavsiyeler… 

1. Planla… Hedef defterin olacak bir defter edin. Bu deftere, 2015 senesinde Neler Kazanmak, Neleri Yaşamak, Neleri Görmek İstiyorsun?  Yaz.

Gerçekleşmiş olanları mutlaka işaretle.

 

2. Hareket Et… Hareketli olmak doğanda var. Hareket etmezsen hem beden hem akıl sağlığın yerinde olmayacak. Organize, düzenli ve istikrarlı olarak hareket et.

Masa başı iş yapıyorsan her 20 dakikada bir ayağa kalk ve bu yan oda bile olsa hareket et. Aralıksız  olarak sakın oturma.

 

3. Az Yeme, Öz Ye… Yediklerinin senin için enerji kaynağı olduğunu unutma. Yediğin, içtiğin şeyler hakkında bilgi sahibi ol. Kısa ve hızlı enerji verenler yerine, uzun ve yavaş enerji veren şeyleri ye…

Çiğ besinlerde depolanmış enerji, pişmiş besinlerdekine oranla çok daha fazladır. Çünkü ısı enzimlerin yapısındaki proteinleri denatüre ederek potansiyel enerjinin tam verimle kinetik enerjiye dönüşmesini engeller. O yüzden 2015 yılında daha fazla çiğ beslen.

 

4. Başına Gelen Olumsuzluklarla Baş Etmek İçin Zihinsel Gücünü Kullan… Olumlamaları daha çok kullan. Nasıl yapıldığını öğrenmek istersen, aşağıdaki linkleri tıklamayı ihmal etme.

How To Use Eft Tapping, A Combination Of Ancient Chinese Acupressure And Modern Psychology, To Improve Your Health, Wealth, Relationships, Level Of Happiness, And Much More… –

Çin Tıbbı İle Modern Psikolojinin Birleştiği En Önemli Zihinsel Güç Kaynağım Eft Veya Tappingi Uygula..

 

5. Bedenin Madenindir. Ona İyi Bakmanla İlgili Neler Yapman Gerektiğini www.Aysetolgaiyiyasam.com‘ daki içeriklerden de takip edebilirsin.

Bu Yeni Yılda  Her Yönünde İyi Yaşam Seninle Olsun.

 

Meleğimiz Ayşe Tolga’ya 2015 yılı için bize vermiş olduğu bu güzel tavsiyeleri için teşekkür ederiz.раскрутка

Paylaş.

Yorum Yazın