Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

Bahara Hazırlık: Trend Tavsiyeleri

0

Kış mevsiminin son demlerini yaşarken önümüzdeki sezonun nabzını tutmaya başladık bile. İşte bahara hazırlık yapmaya başlayanlar için 2016 bahar trendleri!

bahar-moda-trendleri-2016

Kış mevsimini yarıladığımız günlerde bahara hazırlık yapmaya başlıyoruz. Kışlıkları yavaş yavaş kaldırıp, geçen bahardan kalan parçaları gün ışığına çıkarıyoruz. Artık demode olan parçaları bir kenara ayırdıktan sonra sezonun trendlerini yakalamak için hangi parçalara ihtiyacımız varsa, aklımızın bir köşesine kazınıyor.

Sizler için 2016 ilkbahar sezonunda ön plana çıkacak trendleri araştırdık. İşte bahara hazırlık yaparken gardrobunuza mutlaka eklemeniz gereken parçalar…

1- Çiçekli elbise

2016-bahar-çiçekli-elbise-trendi

Güneşin kendini göstermesiyle birlikte gardırobumuzdaki yerini alan çiçekli elbiseler bu sezon bohem bir etki alıyor. Cut-out modeller, transparan kumaş ya da file üzerine çiçek işlemeli tasarımlar gözden kaçmaması gerekenlerden.

2- Kimono

kimono

Plajlarda bikini üzerine giyerek tanıştığımız, uzak doğu esintili kimonolar, 2016 baharında farklı kumaş ve yorumlarla karşımıza çıkıyor.

3- Tasma Kolyeler

tasma-kolye

90’lı yılların en büyük aksesuar trendi olan tasma kolyeler geçtiğimiz sezondan itibaren hayatımıza girdi. Tasma kolyeler model ve stil olarak birçok farklı biçime bürünebiliyor. Abiye ve gündelik kullanımlar için de oldukça uygun bir aksesuar modeli.

4- Askılı Elbise

askılı-elbise-trendi-2916

İnce askılı, düz elbiseler moda dünyasında “slit dress” olarak anılıyor. Bizler bazı modelleri çok kısa bulup “Gecelik gibi” yorumunu yapsak da, askılı elbiseler gece ve gündüz şıklığında kendilerinden çokça söz ettirecek.

Meleklerimiz, diğer moda yazılarımızı okumak için BURAYA TIK TIK!

Paylaş.

Yorum Yazın