Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

Gömlek Styling Tavsiyeleri!

0

gömlek-styling

Biz kadınlar birer alışveriş canavarıyız değil mi? Tüm indirimleri takip ediyor, mağazalara yeni ürünler hangi tarihlerde geliyor biliyoruz. Dolaplarımız ağzına kadar kıyafetlerle dolu olmasına rağmen yine de giyecek hiçbir şey bulamıyoruz.

Periyodik olarak, dolap kapakları açık ve tüm kıyafetler etrafa saçılmış bir halde yaşadığımız “Ben ne giyeceğim şimdi?” adlı buhranla mücadele etmek sandığınız kadar zor değil. Yalnızca küçük “styling” dokunuşlarıyla aynı parçaları defalarca kombinleyebilmek mümkün.

Klasik gömlekler yukarıda bahsettiğimiz buhranlı günlerde hayatımızı kurtarır. Bir gömlek ve pantolon / etek kombini ile her yere gidebiliriz. İşte styling tavsiyelerimiz de tam da bu noktada devreye giriyor. Sizler için aynı gömleği kaç farklı şekilde giyebileceğimizi araştırdık…

Gömleği ters giymeye ne dersiniz? Stilinizle fark yaratmak istediğiniz zaman yaratıcı fikirleri denemekten korkmayın. Evet gömleğimizin ön kısmını arkasına getirmek kulağa çılgınlık gibi gelebilir ama sonuç harika olacak. Bu fikri yüksek belli pantolonlar, kalem etekler ve etek pantolonlarla deneyebilirsiniz.

which-blue-shirt-style-tribe-do-you-belong-to-1465602.640x0c

Sihirli bir düğüm tüm kıyafetin havasını değiştiriyor. Tek yapmanız gereken gömleğinizin iki ucunu bağlamak. Gömleğinize düğüm atarken, tam bel hizasına kadar toplayıp crop-top havası yaratabilir ya da kemer hizasında sabitleyebilirsiniz.

7e4ee1c1c84298b92d8ace58bef6b5fb

Geçtiğimiz sezonlarda satın aldığımız fazlalık kapatan uzun gömleklerimizi kısa kazaklarla kombinliyoruz. Boğazlı kazaklar ve crop toplar  bu stilde harikalar yaratıyor. 

edc918c7db562c884c3c07f0475aa1f1

Moda da kuralları yıkmak her zaman farklı stiller yaratır. Gömlek giyerken gömleğin eteklerini ya içeri sokuyor ya da hepsini dışarıda bırakıyorduk. Bu kuralı esneterek gömleğin yarısını içeride yarısını dışarıda bırakıyoruz.

265129fd8e0a19ff63ad9d432aa3084a

Paylaş.

Yorum Yazın