Yaşamınızı kolaylaştıran tavsiyeler burada...

Kış Dekorasyonu Renk Tavsiyeleri!

0

Moda ve ev dekorasyonu biz kadınların en sevdiği 2 konu. Saatlerce dekorasyon dergilerine bakıp evdeki eşyaların yerini değiştirmekten kendimizi alamıyoruz! Sezonluk trendler modanın dahil olduğu her alanda olduğu gibi dekorasyon alanında da hızla değişiyor.

Biz de siz sevgili Tavsiye Meleklerimiz için ilham kaynağı olan dekorasyon renk trendlerini araştırdık. Bakalım 2016 kışında hangi renkler ev dekorasyonunda ön plana çıkıyor?

1- Dore & Siyah
doresiyah
Dore ve siyah ikilisi evin herhangi bir odasında son derece güzel ve ihtişamlı bir görünüm yaratır. Modern, minimalist stillerden, saray odalarını andıran görkemli dekorasyonlara kadar geniş bir yelpazeye açılıyor.

2- Okyanus Mavisi
Adsız
Denizci rengi olarak da bilinen siyaha yakın lacivert renk 2016 kışında popülerlik kazanıyor. Özellikle duvar ve perdelerde kullanılan okyanus mavisi, ahşap mobilyalarda kullanıldığında ise son derece özgün tarzlar sergiliyor.

3- Füme ve tonları
gugu
Canlı renkte aksesuarlarla kombinlenen füme ve tonları hem ofislerde hem de ev dekorasyonunda yoğun olarak kullanılıyor. Tek dikkat edilmesi gereken nokta seçilen füme renginin gerçekten koyu olması. Füme rengini beyaz ve neon renklerle kombinlemek ev dekorasyonuna canlılık katıyor.

Paylaş.

Yorum Yazın